Společnost Karel Brendl - PROST řádným členem POPAI

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 29.6.2012 | Média, marketing

Hradec Králové (Pressweb) - Společnost Karel Brendl - PROST se stala novým členem asociace POPAI CENTRAL EUROPE. Certifikát o členství od roku 2012 můžete najít na webových stránkách společnosti. Asociace POPAI, která vznikla již v roce 1936, se zabývá marketingem v místech prodeje. Snaží se vytvořit komunikační platformu, kterou budou moci využívat výrobci i dodavatelé. Mimo jiné klade důraz na vzdělávání, organizaci odborných akcí a nejrůznějších setkání. POPAI CENTRAL EUROPE je středoevropská pobočka této světové asociace.

Firma Prost působí od roku 1991 v oblasti výroby světelné reklamy, orientačních systémů a pylonů či reklamních věží. Kromě výroby realizuje také návrhy a montáže. Moderní světelná reklama dnes slouží obchodním domům, supermarketům, hypermarketům i různým podnikatelům v mnoha oborech. Mezi přední zákazníky společnosti Prost patří například Hornbach, Kaufland, OBI a také různé sportovní haly, penziony nebo úřady. Firma Prost sídlí v Královéhradeckém kraji, konkrétně v obci Velichovky. Působí ale v rámci celé České republiky.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854