Krbová kamna – je to spojení zážitku a bezpečí

Krbová kamna
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.9.2021 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Jak udělat, abyste měli požitek z autentického plápolajícího ohně, ale bez nepořádku kolem i nebezpečí, že vám na podlahu budou vylétat žhavé uhlíky? Pořiďte si krbová kamna. Je to ideální spojení. Oheň vidíte za skleněnými dvířky, ale kolem topidla je čisto a nic nehrozí, i když se vzdálíte z místnosti. Jeden čas krby zmizely z obytných místností a bylo možné je vídat jen na hradech a zámcích. Ale lidem vadilo, že nemohou sledovat oheň, který formoval lidstvo statisíce let, a znovu si je začali pořizovat. Ale hledali modernější způsoby, které by jim spojily zážitek i bezpečí.

Krbová kamna s výměníkem dokáží vytopit celý dům

Ano, můžete si pořídit krb jako za starých časů a v některých případech je to na místě. Například ve starobylých restauracích, které mají evokovat staré časy. Ale potřebujete dostatečný prostor kolem krbu, kam mohou dopadat žhavé uhlíky, které nikoho neohrozí. Ale v obytných místnostech je to problém. Tam většinou není tolik místa, kromě toho chcete, aby i v okolí krbu bylo čisto a to právě u tohoto topidla moc nejde. Něco jiného jsou krbová kamna. Ty vám splní všechny vaše požadavky. Navíc krbová kamna dokáží vytopit i více místností. 

Palivo je levné a ekologické

Vytopit více místností? Není to přehnané. Není. Umí to krbová kamna s výměníkem. Protože jde o velmi moderní topidlo, které dosahuje vynikající účinnosti. Voda se ohřívá ve výměníku, poté se rozvádí teplovodním systém do více místností. Protože se v krbových kamnech topí dřevem nebo dřevěnými briketami, jejich provoz je levnější než u elektrického či plynového topidla, a zároveň ekologický. Můžete se rozhodnout, zda půjde jen o doplňkový zdroj tepla, přičemž hlavní přínosem bude atraktivita plápolajícího ohně, pak zvolíte topidlo s nižším výkonem. Nebo se rozhodnete i pro výměník, pak budou tato kamna vaším hlavním zdrojem vytápění.

 

Témata: krbová kamna, kamna a krby, krb, krby, kamna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300