Jedna z nejúspěšnějších logistických společností Kühne + Nagel slaví 25. výročí svého vzniku

Zadavatel: Kühne + Nagel | 9.9.2016 | Služby
25 let Kühne + Nagel v ČR
Autor fotografie:

Praha (Pressweb) - Kühne + Nagel, světová jednička v námořní přepravě, globální dvojka v leteckém cargu a evropská trojka v silniční spedici, slaví 25 let v České republice. Kromě přepravních služeb se český Kühne + Nagel specializuje i na logistiku skladování a kontraktní logistiku produktů a průmyslových řešení.

Čeká pobočka švýcarského logistického giganta Kühne + Nagel byla probuzena k životu přesně před čtvrt stoletím a z malé kanceláře o několika lidech vyrostla v respektovanou spediční společnost se silným a stabilním finančním zázemím. Vzhledem k příznivému ekonomickému vývoji se tým Kühne + Nagel ČR mohl podstatně rozšiřovat a dnes pracuje v pražské centrále a pěti českých pobočkách více než 200 logistických odborníků.

Je to tak: už 25 let český Kühne + Nagel pomáhá svým zákazníkům růst a podporovat je v jejich podnikatelském úspěchu. Kühne + Nagel totiž čerpá nejen ze svých hlubokých odborných znalostí českého trhu, ale i z know-how jedné z nejúspěšnějších logistických firem světa, jejíž historii začali psát August Kuehne a Friedrich Nagel v roce 1890 v německých Brémách.  A Kühne + Nagel má i do budoucna jasno: do dalších desetiletí míří s jasnými a ambiciózními strategickými plány rozvoje e-commerce a digitálních služeb šitých na míru každému odvětví a zákazníkovi. 

Na dotaz, čemu společnost vděčí za svůj úspěch u českých zákazníků, odpověděl ředitel společnosti Kühne + Nagel ČR Ing. Pavel Šepák příznačně: „Včas jsme si uvědomili, že základním předpokladem úspěchu je kvalitní, motivovaný a loajální tým. Těší nás, že loajální zaměstnanci jsou v našem týmu zpravidla mnoho let. Firma tak může kontinuálně navazovat na jejich zkušenosti a soustředit know-how na strategický rozvoj. I to je předpokladem dobrých obchodních výsledků. Nakonec z toho všeho těží hlavně zákazník, může totiž očekávat efektivní službu založenou na prověřené zkušenosti,“ říká Ing. Pavel Šepák, který má bezesporu nezpochybnitelnou zásluhu na 25letém úspěchu českého Kühne + Nagel ČR, a dodává: „Také mě těší, že jsme ustáli všechny turbulence na trhu a naopak z nich vyšli obohaceni o digitální inovace a nové online technologie. Internet bude hrát stále významnější roli a Kühne + Nagel se na něj bude orientovat. V souvislosti se silným rozvojem e-commerce plánujeme zjednodušit a zrychlit formy komunikace, poptávání, objednávání přepravy včetně sledování zboží výhradně přes „smart aplikace“ nebo přes webovou aplikaci,“ nastínil směr dalšího růstu ředitel společnosti.

Lenka Křivancová, Marketing Manager Kühne + Nagel
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
www.kuehne-nagel.cz

Textový soubor:
Témata: logistika, nákladní doprava, Kühne + Nagel

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Kühne + Nagel

Pekařská 7
155 00 Praha 5
Kontaktní osoba: Lenka Křivancová
Marketing Manager ČR
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
601 256 743
Obrázek uživatele Kühne Nagel
Kühne + Nagel je světový lídr v námořní dopravě, globální dvojka v leteckém cargu, evropská trojka v silniční spedici a světová dvojka ve službách kontraktní logistiky.  
Kühne + Nagel, spol. s r.o.
Pekařská 7
155 00 Praha 5
Česká republika
lenka.krivancova@kuehne-nagel.com
Tel: 257 090 065