Uvažujete o vlastní společnosti? Profi-kancelář se postará o její založení!

Lidé v každém věku dostávají skvělé nápady, k jejichž realizaci by bylo potřeba, aby začali podnikat. Jenže to není vůbec jednoduché.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 9.9.2014 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Při zjišťování toho, co vše by museli zařídit a absolvovat, aby jejich společnost skutečně fungovala, je velká část z nich odrazena. A takto, se snem o vlastní činnosti, mohou žít po mnoho let…

I vy patříte k těm, kteří již několikrát chtěli opustit zaměstnání a začít dělat práci, která je baví a kterou mají rádi? Nenašli jste sílu “absolvovat maraton“ a vyřídit vše, co je nutné k založení firmy? V tom případě se nabízí spolehlivé a jednoduché řešení! Obraťte se na Profi-kancelář, společnost, která se o založení firmy postará za vás!

Proč využít služeb Profi-kanceláře

Tato zavedená společnost byla jedním z prvních poskytovatelů služeb týkajících se zakládání nových společností „na klíč“ u nás. Díky tomu, že má bohaté zkušenosti, poskytne vám skutečně profesionální servis. Už za 10 pracovních dnů můžete mít svou vlastní společnost, která budu plně vyhovovat vašim přáním a potřebám.

K tomu, aby Profi-kancelář mohla založení s.r.o. společnosti “na klíč“ provést, potřebuje vaši plnou moc. Odborně proškolený pracovník vám poradí ve všech důležitých otázkách vztahujících se k založení nové firmy, jako je např. doložení odbornosti u vázaných a koncesovaných živností, výběr formulací při registraci k platbě DPH a další. Notář s bohatou praxí z oblasti zakládání společností vám poradí s dotazy k formulaci notářského zápisu.

Zařídí pro vás vše potřebné

Aby mohla být vaše společnost s.r.o. založena, Profi-kancelář zařídí:

  • notářský zápis

  • zřízení živnostenského oprávnění

  • složení základního kapitálu

  • zápis společnosti do obchodního rejstříku

  • přihlášení na finanční úřad a k platbě DPH, budete-li si přát

Pouhých 10 pracovních dnů pak postačí k tomu, abyste získali živnostenský list, rozhodnutí obchodního soudu o zápisu firmy, výpis z obchodního rejstříku a osvědčení o registraci na finančním úřadu.

Rozhodněte se rychle a ušetříte!

Profi-kancelář nabízí všem svým klientům stálou slevu 15% na všechny služby poskytnutí sídla společnosti. Až do konce září můžete získat i skvělou slevu ve výši 30% na nově založenou s.r.o. společnost!

V případě, že máte zájem o více informací, zavolejte na bezplatnou linku 800 880 110 nebo navštivte webové stránky profi-kancelar.cz.  

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.