Elektronická čekárna nikoho nestresuje

Elektronická čekárna
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.7.2022 | Zdraví

Praha (Pressweb) - Chcete, aby se pacienti ve vaší ordinaci cítili dobře? Pomůže vám elektronická čekárna. Budete překvapeni, co to s pacienty udělá. Svým sousedům budou vykládat, jaký jste si zavedl skvělý systém, který nikoho nestresuje a pomáhá vytvářet příjemnou atmosféru. Je to pravda. Nový systém umožňuje, aby se každý pacient, který přijde do čekárny, sám přihlásil pomocí kartičky pojištěnce. Může také uvést, zda přišel na vyšetření k lékaři nebo jen na injekci. Pak už jen v klidu čeká, kdy ho sestra zavolá, nebo kdy se objeví jeho pořadové číslo na elektronické tabuli.

Elektronická čekárna rozliší pacienty, opraváře či pošťáka

Tato elektronická čekárna se skládá ze skříňky s displejem, která je přístupná v čekárně. Přiložíte nebo vsunete svoji kartičku pojištěnce a zařízení tyto údaje zobrazí na displeji u sestry v ordinaci. Ta si sama v klidu vytvoří virtuální frontu pacientů a seřadí si je podle důležitosti a také podle toho, za jakým účelem přišli. Zařízení podle účelu návštěvy rozliší i poštovní doručovatelku nebo opraváře, takže se nemusí dožadovat vstupu hlasitým klepáním či zvonění. Tato nová technologie pro ordinace – elektronická čekárna podle průzkumu zvyšuje produktivitu práce a zkracuje dobu čekání. 

Elektronická čekárna je bezdrátová, nejsou nutné stavební práce

Lékaři se většinou obávají, aby elektronická čekárna nevyžadovala při instalaci spoustu stavební práce. Domnívají se, že to na několik hodin či dní vyřadí ordinaci z provozu. Nic takového nehrozí. Celý systém pracuje bezdrátově, takže se nikde nemusí budovat nové elektrické rozvody, pouze se do čekárny umístí box s displejem. Ti, kteří systém už mají, si pochvalují, že se jim výrazně zlepšila práce v ordinaci, protože snadno dokáží odlišit akutní pacienty od objednaných a práce jde lépe od ruky. Také pacienti systém chválí, že už se nemusí dohadovat, kdo přišel dříve.

 

Témata: čekárnové systémy, čekárna, mini čekárna, seiva čekárny, organizace čekárny | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300