Elektronické cigarety jsou bezpečnou a zdravou metodou, jak můžete kouřit

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 22.2.2022 | Potraviny, tabák

Že je kouření za všech okolností škodlivé a ničí lidské zdraví? To rozhodně není pravda! V dnešní době již existují mnohem modernější možnosti, jak se můžete této kratochvíli oddávat, a dokonce u toho nemusíte nutně podstupovat zdravotní rizika a omezení, která si mnozí ke kouření pojí.

Cestou k mnohem zdravějšímu a bezpečnější kouření, jsou elektronické cigarety. Jejich funkce je postavena zcela odlišně, a mimo toho že je zdravější, je zároveň moderní elektronická cigareta zároveň více přijatá od široké společnosti.

Elegantní, odlišná a pohodlná

Základní elektronické cigarety najdete v ohromné spoustě různých provedení. V nich najdete odlišné tvary, velikosti, vlastnosti a každá celkově padne do oka někomu jinému. Možnost velkého množství výrobců a spousty různých modelů je jednou z největších výhod.

Ostatně v našem sortimentu můžete vybírat ze stovek různých provedení. Pro začátečníky je rozhodně nejideálnější vybrat některou z těch cigaret, které jsou kompletně připravené v jednom kuse. Pro zkušenější uživatele je potom možnost kombinovat jednotlivé zajímavé komponenty, díky čemuž si můžete vytvořit cigaretu co dokonale padne přesně do vašeho konkrétního stylu.

Bezpečnost a zdraví na prvním místě

Tím nejdůležitějším je ale ta největší odlišnost oproti klasické cigaretě. Všechny elektronické cigarety totiž namísto plamene používají výhřevná tělesa poháněná baterkou. A namísto tabáku se užívá vodních emulzí, které tvoří výsledný aerosol.

A jaký, že je v tom tak průlomový a důležitý rozdíl? Ten rozdíl je především v tom, že v aerosolu, který mají elektronické cigarety, nenajdete vedlejší produkty pálení. Právě tyto vedlejší produkty, v čele s nebezpečným dehtem, jsou důvodem, proč jsou cigarety tak nebezpečné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667