Kvalitní papírové ručníky Katrin ve třech řadách kvality

Zadavatel: BEOM.cz | 9.7.2018
KatrinCz.eu
Autor fotografie:
KatrinCz.eu

Hygiena Katrin patří mezi uznávané výrobce hygienických potřeb a produktů k zajištění té nejlepší úrovně. V Česku lze pořídit tyto výrobky za bezkonkurenčně výhodné ceny například na internetovém obchodě KatrinCz.eu, kde najdete výhradně značku Katrin! Ať už se tedy staráte o jakkoliv velké prostředí, neváhejte zabrousit do nabídky a za ekonomicky výhodné ceny si pořídit vše, co potřebujete.

Papírové ručníky představují základ

Na veřejně přístupných toaletách musí být kromě toaletního papíru a tekutého mýdla i papírové ručníky. Právě velkou zásobu ručníku naleznete v sortimentu tohoto obchodu. Recyklovatelné a kvalitní ručníky se netrhají, jen tak snadno se nerozmáčí a proto poskytují návštěvníkům toalet vysoký hygienický komfort. Připravena je pro Vás nabídka hned několika druhů!

Papírové ručníky do zásobníku

Abyste zajistili na toaletách co největší pořádek, je praktické využít papírové ručníky Katrin do zásobníku. Nabízíme proto hned několik různě velkých variant, které můžete využít podle potřeby. Vhodné jsou jak pro restaurace a hotely, tak například pro vybavení sociálních zařízení ve školkách a ve školách, nebo ve firmách či obchodních centrech. Právě podle četnosti návštěvnosti je třeba důmyslně volit velikost zásobníku a styl ručníků, které zákazníkům nabídnete. V sortimentu jsou skladem skládané papírové ručníky Katrin, ale i ručníky v roli, nebo speciálně navržené ručníky Katrin system.

Papírové ručníky Katrin jsou nabízeny ve třech komfortních řadách kvality, podle potřeb každého zákazníka. Zakoupit tedy můžete od nejobyčejnějších až po vysoce pevné, měkké a luxusní, které jsou vhodné pro vybraná místa, jakými jsou zcela jistě divadla, hotely nebo firmy na vyšší úrovni. Vše zakoupíte za ekonomicky výhodné ceny včetně dalšího potřebného příslušenství, kterým budete chtít toalety vybavit.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz