Prodej, pronájem servis nádrží na paliva od profesionálů

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.6.2022 | Auto-moto, logistika

Nádrže na paliva jsou jednou z nejdůležitějších věcí, které potřebujete pro kvalitní plánování cest vozidel vaší společnosti. Ačkoliv většina společností disponuje blízkostí čerpací stanice, tak v dnešní hektické době určitě dokáží společnosti docenit výhodu toho, mít neustále palivo k dispozici v sídle svojí společnosti.

Naše firma je přitom jednou z těch, které svým klientům nabízejí nejkomplexnější servis a možnosti v ohledu pronájmu a prodeje palivových nádrží. Svým zákazníkům přitom nabízíme jen ty nejlepší produkty, které jsou na trhu dostupné.

Prodej profesionálních nádrží

Základem je prodej nádrží, které rozhodně budou splňovat požadavky na vrcholné zpracování. V našem sortimentu na stránkách eurotankdiesel.cz najdete výrobky společnosti Kingspan, která patří mezi ty nejlepší výrobce palivových nádrží a podobné techniky na světě.

Vybírat si přitom můžete z celé řady specifických typů od jednostěnných a dvoustěnných nádrží, přes různé standardy čerpání a kontroly, až po různé velikosti a tvary nádrží. Na svoji firmu si tak dokáže vybrat opravdu každý bez rozdílu toho, jestli preferuje čerpání v rámci společnosti, nebo prodej paliv.

Možný pronájem nádrží není problémem

V případě potřeby jsme připraveni nabídnout nádrže také k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. Pronájem nádrže na naftu nebo AdBlue je řešením pro ty, kteří nevyužijí nádrže na daném místě po dlouhou dobu. Příkladem mohou být stavební práce, nebo sezonní práce zemědělců. Pro takové firmy, kde návratnost investice není v dobrých číslech je tak zapůjčení nádrže dobrým kompromisem.

Záruční servis naprostou samozřejmostí

V naší společnosti rozhodně nefungujeme způsobem „nakup a odejdi“, ale svým zákazníkům dáváme i servis poté, co zakoupí naše produkty. Díky tomu tak nabízíme zprostředkování záručního i pozáručního servisu u licencovaných partnerů.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667