Ženy ženám: Vše pro ženy a o ženách v novém online magazínu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.6.2017 | Média, marketing

Jste žena, která se ráda dozvídá aktuality z oblastí módy, zdravého životního stylu, cestování, práce nebo kultury? Pak právě pro Vás je určený zajímavý internetový magazín Firstwoman.cz. V tomto magazínu Vás čekají rubriky Móda a trendy, Láska a vztahy, Zdraví a sport, Cestování, Domov, Recepty, Práce a vzdělání a Kultura. Magazín je aktuální a jsou v něm pravidelně publikovány zajímavé články ze všech výše zmíněných odvětví.

Ženy píšou ženám

Autory článků, které jsou publikovány v tomto magazínu, jsou převážně ženy a píší nejrůznější typy a zkušenosti, které si čtou rády právě zejména ženy. A co se zde můžeme dočíst? Od toho co je právě trendy, jaké šperky se nosí, jak pečovat správně o masivní nábytek až po to, jakým způsobem potěšit svého partnera nebo jak si poradit s nespavostí. Možná byste se i Vy ráda dozvěděla tipy na to jak vybrat novou kuchyni, koupelnu, novinky z oblasti realit a mnoho, mnoho další. Pak neváhejte a rozhodně si vyhledejte online magazín pro ženy a začněte sledovat pravidelně aktualizovaný obsah na webu a nechte se pohltit poutavými články ze života běžných lidí.

I Vy zde můžete publikovat

Tento magazín pro ženy spadá do konceptu online magazínů, který se nazývá Firstmagazines. Tento koncept zahrnuje hned několik online magazínů, mezi které patří magazín pro kutily Firsthome, magazín pro muže Firstman, magazín pro maminky Firstbaby a výše zmíněný magazín pro ženy Firstwoman. Provozovatelé tohoto konceptu umožňují publikování článků na všech magazínech. Proto pokud Vás také tak zaujal třeba právě magazín pro ženy a měli byste zájem o publikování svých článků? Neváhejte se obrátit na redakci.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667