Vedete hotel? I pro jeho řízení je užitečný titul MBA

Vedete hotel? I pro jeho řízení je užitečný titul MBA
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.5.2017 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Presweb) - Pracujete v gastronomii a chce se naučit, jak správně řídit a vést pracovní týmy, jak zlepšit povědomí o vašem hotelu? Přihlaste se ke studium MBA. Toto postgraduální studium MBA, po jehož absolvování získáte titul MBA, nabízí kromě společných předmětů manažerského studia i specializace. A právě jedna ze specializací studia MBA je zaměřena na management gastronomie a hotelnictví. Studenti získají při studiu praktické dovednosti a znalosti v oblasti řízení provozu, motivování pracovních týmů, naučí se připravit marketingové kampaně.

Pro MBA si zvolte vhodnou specializaci

Myslíte si, že titul MBA dostávají jen manažeři, kteří studují obchodní problematiku nebo pracují v průmyslových podnicích? To je omyl. Právě specializace studia MBA, které nabízí European School of Business &Management (ESBM), umožňuje rozšířit záběr tohoto vzdělávání na nejrůznější obory. Škola připravila vzdělávací programy v oblastileadership and soft skills, což je soubor organizačních, vůdčích a komunikačních schopností, dále v oboru management zdravotnictví, jež rozšiřuje znalosti a dovednosti v řízení zdravotnických organizací. Titul MBA lze získat i v oblastech finančního a investičního managementu.

Titul MBA mají zaměstnavatelé rádi

Studium MBA na ESBM, na jehož konci získáte titul MBA, rozvíjí manažerské a praktické dovednosti ve 14 specializovaných oborech. Kromě výše zmíněných je to například management veřejné správy, bankovnictví, pojišťovnictví, sportovní management či management inovací. Studium MBA je postaveno na oxfordském modelu výuky, který podporuje samostatné uvažování, rozvíjení logických koncepcí a rozhodování, jež jsou nadstavbou teoretických znalostí.Titul MBA je výborným předpokladem kariérního růstu. Zaměstnavatelé tím dostávají informaci, že své teoretické znalosti dokážete inteligentně využívat při řešení praktických problémů. 

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300