S Office 365 ušetříte náklady a zvýšíte produktivitu práce

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.5.2017 | Kariéra, vzdělávání

Do podvědomí stále většího počtu lidí - ať už zaměstnanců ve firmách nebo samouků neustále vzdělávajících sebe sama - se dostává pojem Office 365, který představuje nové komplexní řešení kancelářského balíčku. S jeho pomocí můžete ušetřit náklady za software i hardware a zároveň výrazně zvýšit produktivitu práce. Nechte si sestavit řešení na míru a získejte podporu v českém jazyce, plaťte jen za to, co využíváte.

Co je Office 365?

Office 365 je kancelářský balíček aplikací, který obsahuje klasické textové soubory Word i Excel, nechybí PowerPoint pro vytváření prezentací a jeho součástí je Outlook a řada dalších aplikací. Výhodou je, že je balík rozdělený do jednotlivých produktových celků, mezi nimiž je možné vybrat řešení přímo na míru. Celky jsou určeny pro firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace.

V čem se skrývají výhody?

Asi největší výhoda u Office 365 přichází s volností platit jen za to, co skutečně využijete. Zatímco dříve byla možnost zakoupit si balíček za jednorázovou cenu na neomezenou dobu, dnes platíte pouze za to, co potřebujete a využíváte. Tím se výrazně snižují náklady. S výběrem vhodného řešení právě pro vás vám může pomoci Innovation One, které najdete na stránkách innone.cz.

Nechte si poradit od odborníků

Ačkoli je Office poměrně známým systémem, ne všichni s ním umí pracovat. I novinky zařazené do balíčku Office 365 mohou pro mnohé z vás představovat španělskou vesnici. Proto rozhodně není na škodu využít pomoci těch, kteří v jeho prostředí umí chodit. Navrhnou pro vás ideální řešení, jak Office 35 používat, vyrobí pro vás firemní postupy a šablony přesně na míru a v případě potřeby zajistí školení pro celý team.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667