Křídlová vrata se uplatní, když není prostor po stranách vjezdu

Křídlová vrata
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.4.2021 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Když máte u vjezdu na svůj pozemek nebo do průmyslového areálu objekty po obou stranách, co je další nejlepší variantou vjezdové brány? Křídlová vrata. Posunovací brány totiž potřebují pro zasunutí křídla dost velký prostor alespoň na jedné straně. To u vrat není třeba. Tyto automatické systémy mají otáčivá vratová křídla a otevřou se jen do šířky vjezdu. Podle potřeby lze instalovat křídla, která se otevírají dovnitř, ven nebo na obě strany. Každé automatické vratové zařízení je vybaveno senzory, které zajišťují bezpečnost při vstupu či průjezdu, to znamená, že křídla se sama zastaví, pokud je v cestě nějaká překážka.  

Křídlová vrata mohou být jednoduchá nebo automatická

Křídlová vrata mohou být jednoduchá, to znamená, že nemají žádný pohon a otevírají se ručně. Jejich výhodou je především cena – jsou levné. V dnešní době však majitelé domků investují většinou do automatických zařízení a dopřejí si komfortní ovládání. Je rozhodně příjemné přijet ke svému domu a dálkovým ovladačem otevřít bránu vjezdu, poté i garážová vrata a vjet přímo do garáže. Majitelé to ocení při dešti, větru či sněžení. Křídlová vrata se uplatní i u administrativních, skladových či průmyslových areálů, protože díky napojení na počítačové systémy mohou evidovat veškerý pohyb.

Automatické brány se otevírají na dálku

Už když plánujete nové oplocení svého pozemku, vyplatí se uvažovat o tom, jakou bránu a vstupní branku si zvolíte. Posunovací brány jsou výhodné, protože umožňují lépe využit prostor ve svém okolí, posunují se pouze do strany. Křídlová vrata vyžadují volný prostor v místě, kam se otevírají křídla. Ty se pohybují nad terénem, takže nehrozí, že by nějaké nečistoty, například listí či vrstva sněhu zabránily v otevření. Všechny automatické systémy mají elektrický pohon a komunikační systém, který umožní otevírat bránu na dálku. Využívá se buď dálkový ovladač, nebo mobilní telefon.

 

Témata: křídlová brána, křídlová vrata, vjezdová křídlová brána, kovovýroba, automatické brány | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300