Objevte v sobě sílu alfa samce

Zadavatel: SeoExtra.cz | 9.3.2018 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Často se setkáváme s povzdechem, že dnešní muži už nejsou takoví jako dřív. Změkčilost a zženštilost je u mužů dneška stále častějším jevem. Mnoho mužů se raději drží v pozadí a bojí se naplno projevit svůj názor, aby to náhodou nebylo někým označeno za nekorektní.

Takto se ale pravý muž nechová. V každém z nás dřímá nezkrotná mužská energie, která se touží naplno projevit. Pokud muž potlačuje tuto svoji přirozenost, zakládá si na problémy v práci, ve vztazích, i v životě. Šéf v práci nikdy nepovýší uťápnutého nekňubu, byť by se snažil sebevíc. Vždy ho předběhne sebevědomý lídr, který má přirozenou mužskou autoritu a kterého ostatní následují. Ženy sice rády říkají, že mají rády citlivé a chápavé kluky, ale nakonec je to vždy pravý muž, testosteronem nadupaný alfa samec, který vítězí.

Není divu, že mnoho mužů, kterým předsudky okolí brání naplno rozvinout jejich mužskou sílu, se točí v začarovaném kruhu pochybností o sobě samých, je sžíráno poraženeckými pocity a nízkým sebevědomím které ještě více tlumí jejich mužnou energii.

Jak se stát pravým mužem

Řešením pro všechny, kteří se touží zbavit svých problémů a směle se vydat cestou pravého muže je kurz výcvik Mužská Energie - cesta opravdového muže, který pořádá známý a zkušený kouč Radek Karban. Absolventi se dozvědí, jak být silnějším, odolnějším, jak čelit strachu, stresu a problémům. Rozvinou své silné stránky a stanou se vůdci, kteří dokážou stát pevně v čele ostatních pomocí silných a účinných technik, které dokážou propojit tělo, ducha i mysl.  Naučí se techniky, které z nich udělá nepřekonatelné milence, o jejichž výkonech si budou ženy vyprávět legendy.

Kurz Mužská energie - oheň ženy a sex osvobodí vaše chlapské já

Radek Karban - trenér mužské energie a mužské síly, autor tréninku Síla sebevědomí a výcvikového programu MUŽSKÁ ENERGIE. Už nikdy nebudete bojácný a submisivní, získáte sebevědomí a tah na branku, díky čemuž dokážete v životě i to, co jste dosud považovali za nemožné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712