Průmyslové utěrky do každé dílny

Kvalitní průmyslové papírové utěrky
Zadavatel: BEOM.cz | 8.2.2017 | Auto-moto, logistika
Čistící prostředky Ekogrado
Autor fotografie:
Cisticiprostredky-ekogrado.cz

Každý provoz, kde se vyskytují chemikálie, mastnota, či silné znečištění, je velmi náročné na udržení základních hygienických podmínek a čistoty všeobecně. Vy i Vaši pracovníci často potřebujete mít po ruce něco, co přebytek kapaliny, či mastnoty ihned spolehlivě odstraní? Pak jsou právě pro Vás vhodné průmyslové utěrky, které najdete v našem sortimentu.

Různé druhy průmyslových utěrek na jednom místě

Na výběr máte v našem internetovém obchodě Eko-Grado.cz různé varianty. Nejen, co se týká značek výrobce – jsou k dostání produkty od Katrin, Nordvlies nebo Temca. Vybírat můžete samozřejmě i na základě rozměru. K dostání jsou velké průmyslové papírové utěrky v roli, ale i ekonomicky výhodná velkoobchodní balení po jednotlivých listech. Každá dílna, či laboratoř, kde mají utěrky své uplatnění, ocení samozřejmě něco jiného. Tomu tedy odpovídá i náš sortiment, ve kterém každý zákazník najde právě to, co zrovna potřebuje. Velmi oblíbený je i nákup různých barevných provedení. Snadno se tím v provozu rozliší, na co kterou utěrku lze použít a podobně. U nás jsou k dostání barvy bílá, fialová, či modrá.

Jaké jsou výhody průmyslové utěrky?

Mezi prvotřídní vlastnosti, kterými vynikají průmyslové utěrky, bezesporu patří její absolutní stálost. Vysoká absorpce je stejně tak důležitá, navíc nehrozí třepení jednotlivých vláken, jako u obyčejného kapesníku, či papírového ručníku. Velice důležitý je i účel, na který chcete utěrku využít. Přesně podle typu lze pak zvolit i ten správný produkt. Bude to stírání, čistění, leštění nebo ochrana?

Příslušenství skladem!

Využít můžete například i stojany na průmyslové utěrky, které zaručí jednoduché dávkování, čistotu a především pohodlí v tom, že utěrky najdete vždy na svém místě!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz