Spolehlivé nové elektrocentrály

Zadavatel: SeoExtra.cz | 6.2.2017 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Firma Hujeval je specialistou na prodej, příslušenství, náhradní díly, e-shop, servis a opravy elektrocentrál, agregátů a benzínových generátorů.

Pokud potřebujete zapůjčit elektrocentrálu a zdají se vám náklady na jej nákup zbytečně vysoké, nebo se nechcete starat o její servis, náhradní díly či skladování, můžete si ji Výhodně pronajmout v naší půjčovně.

Jednoduchá obsluha, technické inovace, dlouhá životnost, ekonomický a ekologický provoz to jsou výhody elektrocentrál v naší nabídce. Elektrocentrály jsou výborným pomocníkem v těžko dostupných terénech bez elektrického proudu, při použití na chatách, provozech jako náhradní zdroj elektrického proudu, při zakládání staveb, pro stavební firmy atd. Elektrocentrály jednofázové, dvoufázové, třífázové, odhlučněné, s různým výkonem, nízkou spotřebou, určené i pro pohon jemné elektroniky - široká nabídka pro vás podle vašich nároků a potřeb.

Pro sestavení individuální cenové nabídky kontaktujte obchodní oddělení na telefonním čísle +420 608 774 428, nebo zašlete zprávu přes formulář na našich internetových stránkách www.hujeval.cz.

 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712