Láká Vás lyžování v Rakousku? Vyjeďte si!

Láká Vás lyžování v Rakousku?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.2.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Už nějakou dobu si děláte zálusk na lyžování v Rakousku? Chtěli byste zimní dovolenou strávit na sjezdovkách v cizině? Neváhejte a jeďte, právě teď je totiž ten pravý čas na zimní dovolenou! Pokud jste navíc milovníky lyžování, běžek či snowboardu, mají Vám zahraniční lyžařská střediska co nabídnout. A obzvlášť v Rakousku! Dovolená Rakousko se Vám zalíbí, to Vám garantujeme!

Kde najdu ubytování za dobrou cenu?

Hledání ubytování před samotnou cestou určitě nepodceňujte. Lyžařská sezona je v plném proudu a spoléhat na to, že najdete něco na místě, není zrovna šťastná volba. Podívejte se raději z pohodlí domova na stránky české cestovní kanceláře Color Travel, která nabízí zimní dovolené nejen v Rakousku za skvělou cenu. Na internetových stránkách ColorTravel.cz tak můžete najít spoustu možností ubytování v mnoha oblíbených destinacích. Patří mezi ně například Zell am See – Kaprun a ledovec, ledovec Dachstein, Ötztal a ledovec, Lofer, Pitztal a ledovec a mnoho dalších. Pokud jste přeci jen v nabídce nenašli to, co hledáte, neváhejte se obrátit na poradkyně Color Travel, které Vám pomohou vybrat zimní dovolenou dle Vašich představ.

Co určitě doporučujeme?

Pokud chcete vsadit na nějakou klasiku, doporučujeme například Zell am See – Kaprun a ledovec. Nachází se zde přes 138 km sjezdovek a třicet kilometrů běžkařských tratí, které se v celé oblasti ještě táhnou několik dalších desítek kilometrů. Nachází se zde lehké, střední i těžké sjezdovky a tak je oblast vhodná opravdu pro všechny. Alpské středisko nabízí naprosto vše, co byste od něj mohli očekávat, a je propojeno dokonalou sítí skibusů. Na své si přijdou i milovníci snowboardingu, kteří zde najdou taktéž dokonalé podmínky. Nachází se zde sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi. A kam se letos vydáte lyžovat Vy? Zkuste lyžování Rakousko a nebudete litovat!

Témata: lyžování Rakousko, Dovolená Rakousko, zimní dovolená Rakousko | Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300