Chcete na zimní dovolenou? Vyrazte do Itálie!

Dovolená Itálie!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.2.2016 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Láká Vás zimní dovolená? Chcete sjíždět krásně zasněžené a upravené sjezdovky, kochat se okolní přírodou a užívat si svah? Naše lyžařská střediska jsou pro Vás málo? Je na čase podívat se za lyžováním do Itálie. Věřte, že tamější sjezdovky Vás určitě nezklamou a dovolená Itálie bude přesně podle Vašich představ. Kde ovšem zimní dovolenou ještě sehnat? Vyzkoušejte českou cestovní kancelář Color Travel, kde o Vás bude dobře postaráno. Mají rozsáhlou nabídku pobytů v Itálii, ze které si vybere opravdu každý, a to ať se jedná o profesionálního lyžaře, začátečníka či rodinu s dětmi.

Kam se vydat?

Na internetových stránkách ColorTravel.cz můžete vybírat z destinací, jako jsou Monte Bondone, Andalo – Paganella, Bormio – Livigno, Val Gardena, Folgaria – Lavarone a opravdu mnoho dalších. Je tedy jen na Vás, kam zavítáte K výběru je i z mnoha druhů ubytování v různých cenových relacích. Je libo penzion, menší chatu či luxusní hotel? Najít můžete všechno a v mnoha termínech, tak určitě neváhejte. Pokud si nebudete s něčím vědět rady či nenajdete to, co jste chtěli, neváhejte kontaktovat zaměstnance Color Travel přes e-mail. Ochotně Vám poradí a pomohou vybrat tu pravou dovolenou, abyste si zimu v Itálii opravdu užili.

Co můžeme doporučit?

Jedním ze středisek, které můžeme doporučit, je například Folgaria – Lavarone v severní Itálii. Jedná se o dvě propojená střediska s lehkými a středně těžkými sjezdovkami. Na své si zde tak přijdou začátečníci, středně pokročilí lyžaři i rodiny s dětmi. Potěšíme i milovníky snowboardingu, pro které jsou zde připravené dva snowparky. Nechybí dětská školka s dozorem a výukou jízdy na lyžích i pojízdné pásy. Zasportují si zde také ti, co holdují běžkám, pro které jsou připravené a dokonale upravené běžkařské trasy. A kam se vydáte na zimní dovolenou Vy?

 

Témata: zimní dovolená v Itálii, Dovolená Itálie, Lyžování Itálie | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300