Servis a repase dílů (Mora, Moratop, Gamat, Karma)

Servis a repase dílů
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.12.2022 | Služby

Praha (Pressweb) - Někdo má pocit, že plynové spotřebiče, které jsou při dobré péče bezporuchové, vydrží navěky.  To by si každý přál, ale fyzikální zákony se nedají ošálit. Po určité době se materiál unaví a přestane plnit svoji funkci a musí se vyměnit. Některé spotřebiče, například karmy a topidla, vydrží opravdu dlouho, ale pak musí nastoupit opraváři. Servis a repase dílů (Mora, Moratop, Gamat, Karma) provádějí odborné firmy a spotřebiče pak znovu slouží jako nové. Důležité je obrátit se na takovou firmu, která má tuto činnost ve své náplni a je na to vyškolena.

Servis a repase dílů neznamená jen výměnu vadných součástek

Servis a repase dílů (Mora, Moratop, Gamat, Karma) neznamená jen výměnu silně opotřebovaných či vadných dílů, jde o soubor úkonů, které je třeba provést, aby byl spotřebič stejně funkční jako nový. Například u plynových spotřebičů to znamená rozebrat a posoudit současný stav, určit, které díly se musí vyměnit, poté funkční díly vyčistit, odmastit je, dále promazat kohouty, znovu díly sestavit a zařízení seřídit. Servis a repase dílů musí být pro klienta výhodnější, než je pořízení nového spotřebiče. Většinou jde o stanovení finančního limitu, do kterého se firma při repasování musí vejít.  

Používání starých ale funkčních zařízení není na škodu

Servis a repase dílů (Mora, Moratop, Gamat, Karma) se týká značek, které na českém trhu dominují a se kterými jsou klienti dlouhodobě spokojeni. Nabídka plynových spotřebičů je široká – od sporáků přes průtokové ohřívače, topidla až po plynové kotle. Používání starého ale funkčního zařízení není na škodu, ale uživatelé by si měli uvědomit, že vývoj výrobků jde rychle kupředu a nová zařízení jsou bezpečnější, mají snadnější ovládání a většinou jsou i úspornější. A to je pro dnešní dobu, kdy energie jsou drahé, hodně důležité.

 

Témata: Servis a repase dílů plynových kotlů, čištění plynových kotlů, gamat, karma, Mora, moratop | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300