Obdrželi jste usnesení o nařízení exekuce? Je nějaká cesta ven?

Když obdržíte usnesení o nařízení exekuce, můžete stihnout vyplatit své dluhy do 15ti dnů za zvýhodněných podmínek. Jak postupovat?
Zadavatel: Miroslava Trojáková | 8.12.2019 | Finance, ekonomika
vykup nemovitosti v exekuci

Pokud máte dluhy a soud vyhoví návrhu věřitele na provedení exekuce, pak vydá usnesení o nařízení exekuce a pověří soudního exekutora provedením svého rozhodnutí. Exekutor Vás jakožto dlužníka následně vyzve, abyste svůj dluh uhradili do 15ti dnů. V té době zároveň začne dohledávat Váš majetek, který by bylo možné exekučně postihnout. Zároveň nesmíte už s majetkem nakládat. Když ale stihnete své dluhy uhradit do 15ti dnů, budou pro Vás platit zvýhodněné podmínky. O 50 % se totiž tak sníží odměna soudního exekutora a jeho hotových výdajů. Jak ale zaplatit, když Vám chybí peníze?

Pokud vlastníte nemovitost, nabízí se Vám rychlé řešení Vaší situace. Jak tedy postupovat? Obraťte se na firmu s dlouholetými zkušenostmi, která poskytuje výkup nemovitostí za hotové. Ti Vám poradí, co v takovém případě dělat. Jelikož vykupují i nemovitosti s exekučními dluhy, vědí moc dobře, že čas teď hraje hlavní roli. Času skutečně není nazbyt, takže jednejte rychle. Poté, co se s nimi spojíte, zdarma ohodnotí Vaši nemovitost a navrhnou výkupní cenu. Pokud budete souhlasit, stačí podepsat smlouvu a peníze můžete mít už do 48 hodin.

Firem, které poskytují výkup nemovitostí za hotové, je více. K nim patří i některé realitní kanceláře. Ne každá ale nabídne skutečně výhodnou cenu. Proto se nejdříve zajímejte, jak dlouho působí na trhu, kolik ročně vykoupí nemovitostí, za jak dlouho jsou schopni vyplatit peníze a samozřejmě si nechte od nich navrhnout cenu. Může se také stát, že vlastníte pouze nějakou část nemovitosti, tedy máte na ní spoluvlastnický podíl. I v takovém případě Vám dokáže profesionální firma zajišťující výkup nemovitostí za hotové pomoci. Kontaktujte je a zjistíte určitě více. Pokud máte obavy nebo se stydíte, můžete jim nejdříve napsat do jejich poradny. Tam se dozvíte jistě zajímavé informace a pak můžete začít jednat. Pokud stihnete vše do 15ti dnů vyřídit, ušetříte poměrně velkou částku, kterou nebudete muset navíc platit exekutorovi.

Témata: výkup nemovitostí za hotové, vykup nemovitosti v exekuci | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Miroslava Trojáková

Kontaktní osoba: Miroslava Trojáková
Česká republika