Pivní lázně stále táhnou a před Vánoci obzvlášť!

Zadavatel: Magieprirody.cz | 9.12.2014 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Nejen zahraniční turisté jezdící do zemí českých poznávat krásy naší vlasti, tedy především poznat zdejší pivo, jsou hojnými návštěvníky pivních lázní. Zvláště v předvánočním shonu roste zájem o tato zařízení, neboť mnozí z nás chtějí poukazem do pivních lázní potěšit své blízké. Pojďme se podrobněji podívat na tuto oblíbenou lázeňskou proceduru.

Co obnáší relaxace v pivních lázních?

Abyste si dopřáli lázeňské procedury, nemusíte díky pivním lázním jezdit za minerálními prameny do vzdálených lázeňských měst. Řada pivních lázní se totiž nachází ve velkých městech. Nevýhodou těchto lázní však často bývá absence vlastního pivovaru, který zajistí dostatečný podíl piva v ozdravné koupeli. Častým nešvarem je bohužel nahrazování piva pivní kosmetikou. Samotná koupel v pivu je pak skvělým zážitkem, který uvolní tělo i mysl. Příjemné prostředí synergizující s léčivými účinky pivní koupele je zkrátka něco, co vaše tělo i duše po namáhavých dnech v práci potřebují jako sůl. Více o zdravotních účincích pivních lázní čtěte v magazínu Alkoholium.cz.

U koupele to nekončí

Řada pivních lázní své zákazníky doslova hýčká, a koupel je tak pouze začátkem celého zážitku. Mnohde po koupeli následuje uvolňující masáž, jinde se pokračuje exkurzí po pivovaru a jinde zas skončíte v pivovarské restauraci na luxusním menu. A někde vám dopřejí všechny tyto požitky. Téměř všude vám však bude k dispozici točené pivo v ceně koupele.

Pivní lázně jako vánoční dárek

Po pozitivních zkušenostech s pivními lázněmi chce řada lidí, aby si je mohli dopřát i jejich blízcí, kteří jsou z práce napnutí stejně jako oni. Poukaz do pivních lázní se tak stává velmi oblíbeným a praktickým vánočním dárkem, který v dnešní uspěchané době přijde vhod snad každému. Sháníte-li i vy vhodný dárek, může být poukaz do pivních lázní vítanou možností.

O pivních lázních čtěte více v magazínu Alkoholium.cz, internetovém magazínu o alkoholických nápojích všeho druhu.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 11.jpg28.73 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712