AAAPOPTÁVKA.CZ ovládla v roce 2012 trh s nabídkou Veřejných zakázek!

Zadavatel: AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. | 29.1.2013 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - Poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ, který je zároveň poskytovatelem největší databáze veřejných zakázek v ČR, opět rozšířil počty veřejných zakázek publikovaných na svých internetových stránkách a zároveň tak i řady spokojených zadavatelů a firem, které veřejné zakázky realizují.

„Již 4. rokem provozujeme v rámci našeho projektu AAAPOPTÁVKA.CZ také sekci Veřejné zakázky. Díky důvěře našich uživatelů a to především v tomto případě v rámci subjektů státní správy, které tyto veřejné zakázky vypisují, jsme v uplynulém roce dosáhli úspěchu v podobě 41 389 zveřejněných veřejných zakázek nadlimitních, podlimitních a také malého rozsahu o celkovém objemu 229 miliard Kč. Oproti roku 2011 tedy stoupl počet veřejných zakázek zveřejněných na našem poptávkovém systému o 42% a jejich finanční objem o více než trojnásobek. Podařilo se nám tak uspokojit mnohem více klientů než v uplynulých letech a potvrdit tak naše prvenství mezi projekty, které se nabídkou veřejných zakázek zabývají“ uvedl Jakub Sklenář, výkonný ředitel společnosti AAAPOPTÁVKA.CZ, s.r.o., která poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ provozuje.

Témata: AAAPOPTÁVKA.CZ | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o.

Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5
Kontaktní osoba: Pavel Matoušek
Jednatel společnosti
matousek@aaapoptavka.cz
Obrázek uživatele aaapoptavka.cz
Naše internetová společnost AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o., byla založena v roce 2006 a v dubnu 2007 byl spuštěn poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ. Od spuštění projektu až do dnešního dne se nám podařilo vybudovat stabilní fungující společnost, která je největším poskytovatelem poptávek v České republice.... vice ›
AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o.
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5
Česká republika
nfo@aaapoptavka.cz
Tel: +420 225 067 979