Nový e-shop s dětským oblečením Happy Booba

Zadavatel: PSHK s.r.o. | 9.1.2014 | Obchod, e-commerce

Hradec Králové (Pressweb) - Prohlédněte si nabídku obchodu s dětským oblečením Happy Booba. E-shop byl nově spuštěn, ačkoliv i dosud se toto roztomilé dětské oblečení prodávalo, a to prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo na Fleru. Happy Booba se zalíbí každé mamince, která chce své ratolesti pořídit to nejhezčí a také nejlepší oblečení.

Nabídka obchodu je opravdu široká. Najdete zde originální dětské oblečky pro holčičky i pro chlapečky - šálky, čepičky, šaty, mikiny, zástěrky nebo třeba kalhoty. Nechybí aní nápadité dětské batůžky, které jsou perfektním doplňkem na víkend k babičce nebo třeba do jesliček či do školky.

V e-shopu www.happybooba.cz navíc můžete nakupovat za super ceny. Najdete zde jednak sezónní sortiment, tak i oblečení, co vaše děti využijí po celý rok. Oblečení je české výroby. Výrazné barvičky vykouzlí úsměv na každé dětské tváři. Použité materiály jsou velmi kvalitní a nijak neohrozí zdraví a stav pokožky vašeho miminka.

Témata: dětské oblečení, dětské batůžky | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

PSHK s.r.o.

Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Kontaktní osoba: Zdeněk Hrubý
Jednatel
hruby@pshk.cz
+420 776 525 452
Obrázek uživatele PSHK
Provádíme SEO pro vyhledávače, nabízíme služby v oblasti internetového marketingu, vedení PPC kampaní. Tvoříme webové stránky a e-shopy.
PSHK s.r.o.
Pavla Hanuše 300/1
500 02 Hradec Králové
Česká republika
info@pshk.cz
Tel: +420 491 110 854