Prodej palet i v koronavirové době běží normálně

Prodej palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.11.2020 | Služby

Praha (Pressweb) - Doba koronavirová nás hodně mění a omezuje, ale prodej palet běží normálně. Je ale dobré si vše domluvit předem. Nikdo přece nechce, aby se ekonomický život zastavil, zboží musí být pořád na cestě a tomu pomáhají i palety. Standardní palety bez označení IPPC se hodí jen pro vnitrostátní přepravu, ale jsou stejně kvalitní a mají požadované vlastnosti. Pokud chcete použít palety pro přepravu mimo území ČR, musíte mít certifikaci IPPC. Ta znamená, že dřevěné obaly byly ošetřeny tepelnou cestou, nikoli chemickou, a jsou bez škůdců či plísní.  

Prodej palet – standardních i s označení EUR i EPAL

Pro prodej palet platí, že v nabídce jsou nové palety i použité. Liší se jen barvou. Palety, které jsou už v oběhu delší dobu, mají vlivem ultrafialového záření tmavou barvu dřeva, ale jsou stejně kvalitní. Palety, na nichž se distribuuje zboží po celé Evropě, mají označení EUR nebo EPAL. Všechny přepravní podložky takto označené podléhají při výrobě stejné normě, to znamená, že vykazují stejné vlastnosti. Označení EUR, jsou to tzv. europalety, poskytují národní železniční dopravci sdružení v Mezinárodní železniční unii. Označení EPAL vydává Evropská paletová asociace.

Pro nákup palet využijte likvidaci zásob

Prodej palet je výhodný, když nakupujete větší množství. V současné sobě mají firmy velké zásoby a likvidují své zásoby. Takový prodej palet je pro kupce dobrá trefa, protože ceny jsou nízké. Jarní období bylo kvůli koronaviru obtížné a mnoho firem zpomalilo svoji činnost. Ale nyní už běží vše na plné obrátky a nikdo neplánuje, že by se oběh zboží zastavil. Například Europal Tůmovka, která palety vyrábí, je doveze až na místo, pokud je objednávka větší než 50 ks. Zajišťuje i výkup palet, takže si můžete vyklidit sklad, pokud v dalších měsících nebudete tyto přepravní podložky potřebovat.

 

Témata: prodej palet, dřevěné palety, prodej dřevěných palet, palety na prodej | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300