Pojďte s námi do betléma, láká Lékárna.cz

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 9.11.2017 | Obchod, e-commerce

Praha (Pressweb) - 9. 11. 2017:V internetové Lékárně.cz vypukly Vánoce. Nová kampaň zve zákazníky do betléma, kde mohou denně vyhrát nákup zdarma a další dárky.

„Stejně jako jinde v maloobchodní branži i v lékárně je předvánoční období klíčovým zdrojem tržeb. Proto se snažíme zákazníky motivovat k nákupům - a jako všechno, co děláme, snažíme se, aby je to i bavilo,“ říká Karel Klodner, výkonný ředitel Lékárny.cz.

Na speciální stránce www.lekarna.cz/vanoce na zákazníky čekají pan Josef, paní Maruška, pan Sněhulák a další „betlémští sympaťáci“. Zákazníci se po kliknutí na vybranou postavičku okamžitě dozví svoji výhru - kromě možnosti získat každý den poukaz na nákup v hodnotě 1500 korun na zákazníky čekají i další dárky, doprava zdarma i speciální bonus v podobě zlatého prasátka. Šanci na dvě výhry získává každý, kdo kampaň sdílí na Facebooku.

„O tom, kdy se v betlému objeví schované zlaté prasátko, se zákazníci a fanoušci dozvědí ze sociálních sítí nebo z newsletteru. Poprvé si ho budou moci zkusit najít už v neděli 12. listopadu mezi 20. a 21. hodinou,“ říká Zuzana Šenoltová, brand marketing manažerka, a dodává: „Jsme zvědaví, jak je bude hledání prasátka bavit. Nic podobného jsme v minulosti ještě nezkoušeli.“ S nalezením prasátka je spojená sleva 100 Kč na nákup a dárek - papírová vystřihovánka zlatého prasátka. Lidé si tak můžou schovávání a hledání prasátka vyzkoušet i doma.

Na vánoční stránce zákazníci najdou i tipy na dárky rozdělené podle cílových skupin - pro ženy, pro muže, pro děti, pro starší a pro mazlíčky.

Celá kampaň je dílem interního týmu Lékárna.cz. Kromě sociálních sítí a newsletteru ji e-shop podpoří také internetovou inzercí.

::

Lékárna.cz s třetinovým podílem na trhu je lídrem v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Vznikla v roce 1999 jako informační portál o lécích, v roce 2003 se stala první českou online lékárnou. Od roku 2006 provozuje na Slovensku sesterský e-shop MojaLekáreň.sk, který přináší zhruba pětinu tržeb. V roce 2016 dosáhla obratu 503,2 milionů korun a zaměstnávala 60 lidí. Lékárna.cz je součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.cz
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
Tel: +420 775 599 024