Udělejte si řidičský průkaz i Vy!

Udělejte si řidičský průkaz
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 9.11.2015 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Rádi byste přestali být závislí na městské hromadné dopravě? Chcete jezdit na výlety a nezkoumat jízdní řády vlaků a autobusů? Je tu jedno jasné řešení – udělejte si řidičský průkaz! Stačí najít vhodnou autoškolu, kde se o Vás skvěle postarají a máte to doma! Velice dobrou autoškolou je například autoškola Novák. Zde si můžete zažádat o řidičské oprávnění skupin A, B, B+E, C, C+E i T. U této autoškoly jsou pro Vás připravené i skvělé cenové akce a tak řidičské oprávnění skupiny B můžete mít již za necelých osm tisíc korun. A to se vyplatí! Registrace je navíc možná i online, kdy získáváte bonus 500 Kč. Pokud máte navíc nějaké kamarády a známé, kteří by si řidičský průkaz také rádi udělali a sestavíte vlastní skupinu, můžete získat slevu 800 Kč.

Pokud stále váháte, zdali zvolit autoškolu Novák, neváhejte. Jedná se o mladou a progresivní autoškolu, která jde prostě s dobou, jak už můžete vidět u možnosti registrace online. Všichni zaměstnanci této autoškoly mají mnoho zkušeností v oboru. A je tomu tak i u lektorů pro kamiony či návěsy, kteří dříve pracovali v sesterské firmě Stěhování Novák. Předávat cenné rady Vám tak budou opravdoví profesionálové, kteří Vám poradí i fígle ze skutečného provozu. Zajistit si u těchto odborníků můžete také přezkoušení pro vrácení řidičského průkazu, kondiční jízdy či klidně oživení teoretických znalostí. Autoškola Novák Vám vrátí jistotu za volantem. Navíc zajišťují také vstupní školení pro získání osvědčení profesní způsobilosti řidiče.

„V naší autoškole využíváme výukový set Autoškola? Pohodlně!, jejímž autorem je Zdeněk Schröter a který Pro vás máme za velmi výhodnou cenu. Výuku a kondiční jízdy poskytujeme v Českém Brodě, Kolíne, Kutné Hoře, Mladé Boleslavi, Nymburku, Poděbradech i Zruči nad Sázavou. Vždy Vám však vyjdeme vstříc a není problém se domluvit na jiných lokalitách!“ dodává majitel autoškoly Novák. 

Témata: autoškola Novák, řidičský průkaz, autoškola | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300