Výkup palet – řešení, když nevíte, co s nimi

Výkup palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.10.2019 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Co s paletami, které už nepotřebujete? Má cenu je rozřezat na palivové dříví? To je škoda, protože, pokud nejsou zničené a hodně opotřebované, dají se opakovaně použít. Výkup palet – to je řešení, které se samo nabízí.  Vyřadit z oběhu se musí jen palety, které mají vyštípaná či zlomená prkna, chybí jim špalíky, jsou plesnivé nebo mají obnažené hřebíky. Česká i mezinárodní norma určuje, které palety už nejsou pro přepravu zboží vhodné. Takové se buď opraví, nebo zlikvidují. Tmavé palety nijak nevadí, dřevo totiž vlivem slunečního záření rychle tmavne a záleží také na druhu dřeva.

Výkup palet zajišťují specializované firmy

Výkup palet je možnost jako si ušetřit místo ve skladu nebo na dvoře. Firmy, které se touto činností zabývají, často neúčtují ani dopravu, pokud je palet hodně a nejsou daleko. Například firma Europal Tůmovka z Kojetic u Prahy zajišťuje výkup palet do 50 kilometrů zdarma, pokud jich je minimálně tři sta. Bude to pro vás výhodné. Za palety, které už nepotřebujete, dostanete zaplaceno. V nejhorším případě se dají palety prodat ještě na palivové dřevo, pokud nejsou ztrouchnivělé. Hlavně je třeba rozhodovat se rychle, a nenechávat palety ležet dlouho na dešti a sněhu.

Paleta se vyrábí z kvalitního dřeva

Výkup palet hned? I to je možné, pokud na to spěcháte. Když se budete dlouho rozmýšlet, peníze, které vám na dvoře firmy leží, se vám ztratí. Často vidíte hromady chátrajících palet, o které se nikdo nestará. Přitom mohly ještě dlouho sloužit. Vyrábějí se z kvalitního zdravého dřeva, ošetřují se chemickými přípravky a do oběhu přicházejí vysušené. Taková paleta při běžném zacházení vydrží dlouho, pokud není vystavena dlouhodobému působení vlhkosti. Paleta se dá využít i pro výrobu nábytku. Zhotovuje se z nových pelet, ale i ze starých. Pro mnohé návrháře je stará patina palety výborným designovým prvkem.

 

Témata: výkup palet, palety výkup, vykupujeme palety, prodej palet, prodáváme palety, palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300