Novicom představí svá řešení na SecTec konferenci OCHRANA SCADA SYSTÉMŮ V PRAXI

Zadavatel: Novicom, s.r.o. | 9.10.2018 | Telekomunikace, IT

V úterý 16. 10. 2018 se v Bratislavě koná odborná konference s názvem Ochrana SCADA systémů v praxi.

Konferenci pořádá společnost SecTec, Novicom Channel Partner, ve spolupráci se společnostmi FLOWMON, CORPUS, NOVICOM, CITADELO, KASPERSKY LAB a FORCEPOINT.

Za Novicom na konferenci přispěje Vítězslav Šavel, Channel Development Manager, přednáškou s názvem “Visibilita síťových zařízení a správa přístupu (NAC) v hybridních IT/OT sítích (Novicom BVS a AddNet)”.

Program celé konference:
https://www.sectec.sk/podujatia/konferencie/ochrana-scada-systemov-v-praxi

Účastníci konference získají přehled jak přistupovat k budování kybernetické ochrany kritické infrastruktury, od úvodní analýzy prostředí přes efektivní monitorovací, řídící a bezpečnostní nástroje, až po efektivní model pravidelného kybernetického vzdělávání obslužného personálu. Nebude vynecháno ani téma účinného prověřování kybernetické kondice prostřednictvím řízených penetračních testů.

Registrace na konferenci:
https://www.sectec.sk/podujatia/konferencie/ochrana-scada-systemov-v-pra...

 

Témata: SCADA, Kyberbezpečnost, kybernetická bezpečnost, ochrana sítě, ochrana dat, AddNet, BVS, Visibilita sítě, Řízenísítě, síťová správa | Region: Slovensko

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Novicom, s.r.o.

Na schodech 65/1
140 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Novicom Marketing
marketing@novicom.cz
Obrázek uživatele Novicom
Novicom je český výrobce nástrojů pro efektivní síťovou správu, monitoring a kybernetickou bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT trhu a orientuje se na... vice ›
Novicom, s.r.o.
Na schodech 65/1
140 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
info@novicom.cz
Tel: +420 271 777 231