Výkonné a spolehlivé skladové vozy

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 27.8.2020 | Auto-moto, logistika

Skladové vozy jsou moderní a u nás i dost mladý pojem. Jedná se o speciální druh portálů, které nabízejí vozy k prodeji s doposud nevídanými možnostmi výběru i asistenčních služeb. To vše se odehrává ve stejné režii jako byste kupovali vůz kdekoliv jinde, jen se spoustou ušetřeného času a starostí.

Nekonečný sortiment a prvotřídní financování

A co vůbec jde v případě, že řešíme skladové vozy? Jde o portál, který sdružuje nabídky nových automobilů, které jsou okamžitě k dostání. Přesně proto tedy skladové. U jednoho jediného typu automobilu můžeme najít někdy i stovky nabídek a nejsme proto omezení v detailech jako je například barevné provedení, či v podstatných záležitostech jako prodejní místo.

Podobných portálů je málo a patří mezi ně například kvalitní portál carisin.cz, který se specializuje nejen na prodej skladových vozů, ale také na pružnou asistenci při potřebě financování nově kupovaného automobilu.

Jak vše probíhá a v čem je to jiné

V případě koupě automobilu máte možnost buď vznést poptávku či dokonce přímo kontaktovat dodavatele vozu. Portál tak víceméně funguje jako jakýsi inzertní server na sdružování nabídek. Podstatný rozdíl ale přichází v tom, že dodavatelé pro skladové vozy jsou prověřování a certifikovány přímo provozovateli portálu a vy tak tedy máte mnohem větší jistotu kvalitní koupě.

Stejně tak server i spolupracuje se subjekty třetí strany v oblasti financování automobilu. Máte tak možnost nekupovat jen za své, ale získat jednoduše například i operativním či finančním leasingem. Automatickou součástí portálu je kompletní a pečlivá technická dokumentace zakupovaného vozu, za kterou ručí nejen dodavatel skladového vozu, ale i portál samotný. Buďte proto pečliví při pročítání detailních informací o voze, abyste si v širokém výběru zakoupili ten doslova ideální.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667