Proměňte svou vysněnou koupelnu v realitu

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 8.9.2017 | Reality, bydlení

V současné době je důležité si uvědomit, že koupelna není pouze místem, kde se vykonává potřebná osobní hygiena, ale že jde o multifunkční místo, kde mimo hygieny uživatelé zažijí potřebný relax a odpočinou si od okolních starostí. Přáli jste si vždy koupelnu, která bude jasná, čistá s moderními prvky? Proč svůj sen neproměnit v realitu?

I s malým prostorem se dají dělat zázraky

Vždy jste se chtěli pustit do předělání své stávající koupelny, ale odrazoval Vás malý prostor? Není k tomu důvod. I s malým počtem metrů čtverečních se dá hravě poradit. Mezi koupelnovým vybavením naleznete mnoho typů van, které se hodí do malých místností nebo pokud oželíte vanu, pak velkou úsporu místa přináší sprchové kouty. Zároveň se nebojte experimentovat s doplňky a koupelnu opticky zvětšit. Ať už se rozhodnete pro trefné rozmístění zrcadel, mnoho světel nebo světlé obložení zdi. Výsledek bude stát za to.

Obraťte se na specialistu

Když novou koupelnu, tak stoprocentně funkční a kvalitní od někoho, kdo tomu rozumí. Proč toaletu objednávat u jednoho a umyvadlo u druhého, když můžete získat vše od jednoho prodejce, který Vám i rád poradí, popřípadě pomůže s celou rekonstrukcí. Tím prodejcem je firma Aquany, která Vám přináší e-shop s exkluzivní nabídkou koupelnového vybavení od umyvadel, vodovodních baterií, toalet, bidetů až po sprchové kouty, vaničky, vany, topení a mnoho dalšího.

Nebojte se experimentovat

Vždy jste si potrpěli na jistou extravaganci nebo máte bujnou fantazii? Nebojte se ji zapojit do tvorby Vaší nové koupelny. Není nic lepšího, než když do vybavování dáte kus sebe a interiér bude odpovídat Vašemu životnímu stylu. A ačkoliv jsou moderní světlé, čisté prostory, nikdo neřekl, že v koupelně nemůžete mít abstraktní obraz. Meze se naší fantazii rozhodně nekladou. 

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 737 393 667
Obrázek uživatele MediaUp Agency s.r.o.
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667