Společnost CD-adapco převádí vizi a vášeň svého prezidenta a generálního ředitele Steva MacDonalda

Zadavatel: Marketwired, LP. | 8.9.2015 | Auto-moto, logistika

NEW YORK, NY a LONDÝN, SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ Společnost CD-adapco dnes s hlubokým zármutkem oznamuje odchod svého prezidenta, generálního ředitele a spoluzakladatele Petera „Steva“ MacDonalda, který zemřel ve středu 2. září 2015.

Steve v průběhu svých 35 letech ve vedení šel zaníceně za svou vizí „nekompromisní“ inženýrské simulace aplikované na reálné produkty a procesy. Při plnění této vize bylo Stevovým hlavním záměrem dosáhnout cílů svého zákazníka a tlačit schopnosti softwarových produktů za hranici pouhého možného. Stevův neměnný závazek získávat nejlepší a nejbystřejší inženýry zanechal společnost CD-adapco s talentem, který je pro udržení silné celosvětové podpůrné organizace a její vedoucí pozice v průmyslu nezbytný.

Ačkoli společnost truchlí nad Stevovým odchodem, jeho dědictví nadále žije ve zdravé organizaci talentovaných a motivovaných jednotlivců, kteří převádějí jeho vizi a pokračují v jeho obchodním modelu, v němž jsou zákazníci na prvním místě.

Nástupcem Steva MacDonalda je Sharron L. MacDonaldová jako prozatímní prezidentka a generální ředitelka společnosti CD-adapco (celosvětově).

O společnosti CD-adapco
Společnost CD-adapco (www.cd-adapco.com) je celosvětově největším soukromým poskytovatelem softwaru typu CAE zaměřeného na CFD. Našimi hlavními produkty jsou špičkové simulační balíčky STAR-CCM+ a STAR-CD. Rozsah našich činností ale obor softwaru CFD dalece přesahuje a zahrnuje širokou škálu služeb CAE v oblasti dynamiky kapalin, přenosu tepla a strukturální konstrukce. Naším dlouhodobým cílem je „inspirovat inovace a snižovat náklady díky aplikaci inženýrského simulačního softwaru a služeb“. Společnost CD-adapco v posledních pěti letech organicky rostla o 15 % ročně. Společnost CD-adapco zaměstnává více než 900 talentovaných odborníků, kteří pracují na 40 strategických místech napříč celým světem.

Kontakt pro tisk:
Elizabeth Arndt
elizabeth.arndt@cd-adapco.com
+1 (614) 312 5011

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com