Bank of America Merrill Lynch je jedničkou mezi analytiky rozvíjejících se trhů podle zjištění informačního webu Institutional Investor

Citi obrovsky zabodovala ve výročním hodnocení předních analytiků rozvíjejících se trhů Evropy, na Středním Východě a v Africe
Zadavatel: Marketwired, LP. | 8.6.2016 | Finance, ekonomika

NEW YORK, NY—(Marketwired / Pressweb – 7. června 2016) – Bank of America Merrill Lynch získává čtvrtý rok za sebou první místo v exkluzivním výročním hodnocení nejlepších prodejních analytiků rozvíjejících se trhů v Evropě, na Středním Východě a v Africe (EMEA) žurnáluInstitutional Investor. Firma své místo obhájila ve všech 21 částech průzkumu kromě jedné, tedy pokrytí střední a východní Evropy (CE3).

Úplné výsledky najdete na www.institutionalinvestor.com/rankings.

J.P. Morgan si polepšila celkem o jeden bod, tedy na 14, a to stačilo tuto banku posunout na druhé místo. Citi poskočila o tři příčky na třetí místo díky vzestupu celkového hodnocení z osmi na třináct. Deutsche Bank, loni druhá, se propadla na čtvrté místo se ztrátou bodů ve čtyřech oblastech a celkovými jedenácti. UBS se opět umístila na místě pátém, přičemž její hodnocení se zlepšilo o jeden bod na celkových deset.

Hodnocení analytiků rozvíjejících se trhů EMEA 2016 odráží názory více než 630 jednotlivců z 375 finančních ústavů, které v součtu spravují odhadovaných 320 miliard USD v regionálních akciích a 157 miliard pohledávek na rozvíjejících se trzích EMEA.

V letošních výsledcích je zastoupeno šestnáct firem, mezi nimiž jsou dvě, která tam nebyly loni: BCS Global Markets a Wood & Co.

V letošním seznamu, který je omezen na tři nejlepší týmy v jednotlivých částech hodnocení, případně včetně čtvrtého, je uvedeno 134 řídicích pracovníků. V úplné zprávě figurují jména 325 analytiků zastupujících 41 subjektů, kteří splnili kritérium minimálního počtu hlasů a další hlediska způsobilosti.

Bližší údaje vám může poskytnout Esther Weisz na +1-212-224-3307 nebo eweisz@iiresearchgroup.com.

O webu Institutional Investor
V již pátém desetiletí od založení se Institutional Investor trvale odlišuje od předních světových finančních publikací průkopnickým žurnalismem a pronikavým stylem psaní, který poskytuje zásadní informace celosvětovému čtenářstvu. Dále Institutional Investor nabízí řadu vlastních průzkumů a hodnocení, která slouží jako uznávaná měřítka v oboru. Další informace najdete na www.institutionalinvestor.com.

Kontakt: 
Esther Weisz
eweisz@iiresearchgroup.com 
+1 (212) 224-3307

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com