Letenky do Thajska - cesta na dovolenou snů

Zadavatel: SEO Hunters | 8.6.2015 | Cestování, gastronomie
Letenky do Thajska - cesta na dovolenou snů
Autor fotografie:
Schmid-Reportagen / Pixabay.com

Praha (Pressweb) - Letenky do Thajska seženete i těsně přes deset tisíc korun, ubytování zde není drahé a jídlo také ne. Navštívíte národní parky, budete mezi papoušky a hlavně Vás čeká báječný relax na bílých plážích s tyrkysovým mořem. To je Thajsko. Ovšem myslete na to, že letenky do Thajska je potřeba rezervovat i půl roku dopředu, abyste měli šanci na dobrou cenu.

Jak koupit nejlevnější letenky do Thajska?

Nejdříve je potřeba pořídit letenky do Bangkoku a poté se dopravit do požadované destinace. Můžete letět z Prahy přes Paříž, Londýn, Frankfurt, ale také další destinace. Snažte se snížit počet přestupů na minimum, protože tak narůstají i letištní poplatky a tím roste cena Vaší letenky. A hlavně čas. Místo jednoho dne pak lze strávit na trase i tři. A proč si přece krátit dovolenou zbytečným čekáním na letištích.

Nejdříve si letenky do Thajska vyhledejte v internetových vyhledávačích. Nejprve do Bangkoku a potom teprve do požadovaného cíle. Teprve pokud se Vám nebude líbit žádný vyhledaný spoj, navštivte stránky přímo leteckých společností, které často nabízejí své letenky také velice výhodně. Existují také agentury nebo společnosti, které prodávají zbylé letenky, ale bohužel zde nemáte garantováno, že v požadovaném termínu budou nějaké volné. A hlavně, pokud třeba chcete vyrazit celá rodina nebo s přáteli, tak bývá počet letenek omezen a nemusíte se trefit všichni ani do jednoho letadla.

Další možností je navštívit stránky německých cestovních kanceláří a agentur, které mívají ceny letenek do Thajska nižší než v Čechách. Německá letiště nemáme daleko a mnohdy i s cenou dlouhodobého parkování vašeho auta na letišti ještě ušetříte. Zkuste i vyhledat autobusové spoje. Konkrétně Student Agenci poskytuje velmi zajímavé ceny autobusové přepravy a navíc poměrně komfortně.

Pozor na vízum

Do Thajska je potřeba vstupní vízum, které lze vyřítit celkem bez problémů za poplatek na thajském velvyslanectví v Praze. Pokud si ho nevyřídíte zde, získáte ho také po příletu do Thajska, ovšem s platností na 30 dnů. Chcete-li si tedy zkrátit zimu delším pobytem v teplých krajích, pak se radši odeberte na ambasádu, přestože od roku 2014 lze na imigračním úřadě v Thajsku požádat o dalších 30 dnů. K žádosti budete potřebovat pouze platný cestovní pas ještě půl roku po předpokládaném příjezdu a jednu pasovou fotku. Nic tedy náročného. Pusťte se tedy do zadávání dat do vyhledávačů a letenky do Thajska si kupte ještě dnes.

Témata: letenky do Thajska, letenky do Bangkoku, letenky Asie | Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

SEO Hunters
Česká republika