Azurové pobřeží je pro dovolenou u moře jako stvořené

Azurové pobřeží Vaše letošní vysněná dovolená
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.6.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Že už přemýšlíte nad letní dovolenou? A stále se nemůžete rozhodnout, kam letos vyrazíte? Pokud jste ještě nebyli u Azurového pobřeží, určitě nezahálejte. Azurové pobřeží Vás okouzlí! Však také nebudete jediní, ne nadarmo sem byli přitahování umělci, jako byl Van Gogh, Picasso či Francis Scott Fitzherald. Krása nejen Azurového pobřeží ale i Toskánska pramení především z jejich různorodosti a zároveň jedinečnosti. Dovolená ve Francii Vám nabídne průzračné azurové moře, vinice, levandulová pole, krásné pláže a mnoho slunečných dnů. Krom toho se můžete těšit na velkolepé kulturní události i tradice a šarm malých vesniček, které se v těchto oblastech nacházejí. Francie je zkrátka jako stvořená pro každého. Tak na co ještě čekáte?

Při dovolené ve Francii můžete navštívit mnoho kulturních a historických památek. Určitě nevynechejte Papežský palác v Avignonu, starobylé Orange a nechte se svést světově známým Saint-Tropez. Pokud chcete vidět i nějakou faunu, zajeďte až k lagunám Camargue, kde můžete vidě vzácné bílé koně a volně žijící plameňáky. Na fotoaparát proto rozhodně nezapomeňte. Čeká na Vás nezapomenutelný zážitek. Více divoké přírody můžete spatřit také v kaňonu Verdon, druhém největším kaňonu na světě.

Pokud chcete ochutnat i nějaké typické francouzské jídlo, navštivte místní přístavy a ochutnejte nějakou specialitu. Místní číšníci v restauracích Vám určitě něco ochotně doporučí. Jestli Vám zbude ještě trochu času, přidejte si na svou cestovní mapu dovolené po Francii proslavené Cannes a karnevalové Nice.

Pokud jste si již cestu naplánovali, je na čase najít nějaké pořádné ubytování. V tomto ohledu se můžete spolehnout na českou cestovní kancelář Color Travel. Navštivte její internetové stránky ColorTravel.cz a můžete začít vybírat to pravé ubytování pro dovolenou ve Francii. Na výběr máte opravdu z mnoha nabídek a tak zajisté něco padne do oka i Vám.  Cena za ubytování na osm dní a sedm nocí začíná již kousek nad 7 000 Kč. V případě, že se nakonec budete chtít rozhodnout pro jinou francouzskou destinaci, vyzkoušejte například Bretaň, kdy ceny startují na necelých šesti tisících korunách

Témata: Dovolená ve Francii, dovolená francie, léto ve Francii, Léta Francie | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300