Trapézové plechy v podání firmy CB PROFIL

Trapézové plechy, jež se vyrábí z oceli prvotřídní jakosti, jsou charakteristické silnou a pevnou konstrukcí. Použitá ocel má různé povrchové úpravy. Jednotlivé profily se pyšní progresivní geometrií, která zajišťuje mechanickou pevnost a pružnost plechů.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 8.6.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - V následujících řádcích se podíváme nejen na výhody a využití trapézových plechů, ale také na kvalitního výrobce.

Trapézové plechy se vyrábí tvarováním za studena. K profilování se používají speciální tvarovací linky, jež slibují vysokou přesnost a preciznost. Uplatnění plechů je široké, přičemž se používají především na zastřešení rodinných domů, garáží a průmyslových objektů. Slouží také k opláštění, případně jako zateplovací interiérové kazety. Tato variace plechu je vhodná dokonce na stropy jako nosná vrstva s hotovým podhledem. Barevnou stálost zaručuje barevná ochranná vrstva.

CB PROFIL nabízí spoustu služeb a výrobků

Na českém trhu působí společnost CB PROFIL, která sídlí v Českých Budějovicích. Orientuje se na oblast, kde trapézový plech dominuje. Bohaté produktové portfolio zahrnuje trapézové plechy, lemovací a výztužné profily, sendvičové panely, kazety, střešní profily, vlnité plechy a mnoho dalších.

Trapézové plechy si můžete vybrat dle vlastní potřeby. Pakliže si nebudete vědět rady s výběrem, nabízí se vám odborný personál, který poskytne dostatečné informace o výrobcích. Společnost má spoustu znalostí a zkušeností na půdě statiky a ekonomického řešení staveb, na které se dnes kladou vysoké nároky.

Společnost poskytuje také školení pracovníků, a to školení odborné montáže trapézových plechů, spojovacích a těsnicích materiálů. Následně zajišťuje i revizi kvality montáže. Jestliže hledáte specialisty na trapézové plechy, doporučujeme obrátit se právě na CB PROFIL. S výsledkem práce budete nadmíru spokojeni.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.