Servis a čištění plynového kotle

Servis a čištění plynového kotle nechte na dobu po zimní sezoně
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.2.2023 | Služby

Praha (Pressweb) - Zimní měsíce jsou zátěží pro plynové spotřebiče, které slouží pro vytápění i pro ohřev vody. Pokud jste po skončení zimní sezony nezapomněli a dali si spotřebiče zkontrolovat, máte v zimě téměř stoprocentní jistotu, že vás nepřekvapí nějakou poruchou. Servis a čištění kotle (Mora, Moratop, Karma) se vyplatí nechat si provést ještě před nástupem mrazů. Víte, jak je nepříjemné, když musíte v zimě kotel odstavit a čekat na opraváře? Teplota v bytě rychle klesá a vy nevíte, jak dlouho oprava potrvá. Při pravidelných kontrolách opraváři vymění díly, které by se v zimě mohly porouchat.   

Servis a čištění plynového kotle nepodceňujte

Servis a čištění kotle (Mora, Moratop, Karma) se provádějí při pravidelných prohlídkách. Lidé mají pocit, když kotle či karmy běží bez poruchy, že pravidelné prohlídky jsou zbytečností. Ale když se podíváte při čištění kotle na množství nečistot, hned vidíte, že se to vyplatí. A co ty dnešní ceny? Víte, že zanesený kotel nečistotami podstatně snižuje jeho efektivnost? Takový kotel spotřebuje stejné množství paliva, ale ohřívá a vytápí méně. To poznáte na ročním vyúčtování. Servis a čištění kotle (Mora, Moratop, Karma) jednou ročně má opravdu smysl.

Někdy je nutné opravit kotel i v zimě

Servis a čištění kotle (Mora, Moratop, Karma) je někdy nutné provést i v zimních měsících. Pak je dobré domluvit se v servisním středisku na takovém postupu, aby odstavení kotle bylo co nejkratší. Servisní technici dokáží při prohlídce zjistit závadu a navrhnout termín opravy. Někdy se vyplatí vypůjčit si jiné topidlo, které dokáže vytápět byt po dobu opravy. Nebo zvolit takový termín, kdy jsou venkovní teploty nad bodem mrazu a místnosti tak rychle nevychladnou. Pokud technici vyměňují jen některé díly, oprava tak dlouho netrvá. Horší je to s výměnou celých rozvodů či kohoutů.

 

Témata: servis a čištění karma, karma, Mora, moratop, gamat, oprava a servis | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300