Křídlové brány jsou vhodné při omezeném vjezdovém prostoru

Křídlové brány jsou vhodné při omezeném vjezdovém prostoru
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.2.2018 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Nemáte-li dostatečný prostor alespoň na jedné straně vjezdu do domu nebo do areálu, nemůžete si dát instalovat posuvnou bránu. Ta potřebuje minimálně dvě třetiny své délky pro vysunutí křídla do strany. Jedinou vhodnou alternativou jsou křídlové brány. Automaticky se otevírají pouze v rámci prostoru brány a nezasahují mimo ni. Jsou stejně komfortní jako posuvné brány, protože nemusíte vystupovat z auta, abyste si otevřeli vrata. Je to pohodlné a řidiči to ocení zejména tehdy, když je špatné počasí, a vystupovat z vozu je opravdu nepříjemné.

Křídlové brány – s dvěma i jedním křídlem

Křídlové brány se vyrábějí přesně na míru, přímo na rozměry vašeho vjezdu do dvora. Otevírají se buď křídla, nebo jen jedno, podle daných podmínek. Křídlové brány se dělí na jednokřídlé, dvoukřídlé i tříkřídlé. Mají panty, které umožňují pohyb, a ty se osazují na sloupky nebo přímo na zeď. Otevírání či zavírání zajišťuje pohon, který je umístěn na sloupcích nebo na křídle. V případě poruchy dodávky elektrického proudu je možné bránu otevřít i zavřít manuálně. Otevírat vrata lze dálkovým ovladačem, magnetickou kartou, čipovým klíčem, kódovou klávesnicí, mobilním telefonem přes GPS či také zařízením zabudovaným přímo v autě.

Ochranu osob i vozu zajišťují bezpečnostní prvky

Křídlové brány mají bezpečnostní prvky, aby se náhodou samy nezavřely právě při průjezdu autem nebo při pohybu osob. Reagují na fotobuňku nebo na kontaktní lišty. U velkých areálů pohyb brány signalizuje výstražné světlo a zvukový signál. Tato automatická vrata mají pevný ocelový rám upravený většinou žárovým zinkováním, případně barvou. Vnitřek rámu bývá vyplněn jekly, dřevem, pletivem, plechem, případně kombinací více materiálů. Některé brány jsou vyrobeny z tepaných mříží a hodí se ke stylu obydlí. 

 

Témata: křídlové brány, křídlová vrata, brány, branky, vrata, kovovýroba | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300