Titul MBA je výhodný i při práci ve státní správě

Titul MBA
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.2.2017 | Veřejná správa, instituce

Praha (Pressweb) - Propojit získané znalosti s praxí a získat větší přehled o nových trendech? To vám zajistí studium MBA. Úspěšné absolvování MBA je v podstatě už pozvánkou na vyšší manažerskou pozici, pokud o ni usilujete.  V dnešní době, kdy je mnoho vysokoškolských absolventů, je to dobrá konkurenční výhoda. Stačí se podívat, kdo má ve velkých společnostech titul MBA.To už je dnes téměř samozřejmostí. Ale nemusí jít jen o privátní sféru, titul MBA je výhodný i na pozicích ve státní správě či v neziskových organizacích. Díky studiu získáváte i cenné kontakty na kolegy, kteří už mají titul MBA a na lektory. To může mít v praxi velký význam.

Titul MBA – dobrý základ kariéry

Smysl studia je už zakotven v názvu. MBA znamená Master of Business Administration, a automaticky vás to řadí mezi manažery. Po absolvování vysoké školy máte sice teoretické znalosti, ale neumíte je využít v praxi, nebo neznáte nejnovější trendy vývoje v oboru. Vysoká škola je vždy trochu pozaduza skutečností a tento handicap vyrovná právěstudium MBA. A toto postgraduální studium ani neznamená přerušení vaší slibné kariéry. Vzdělávací instituce European School of Business& Management, která v České republice poskytuje studium MBA, a tím i titul MBA, má velmi pružný program. Můžete začít studovat prakticky kdykoliv a díky modernímu e-learningu i odkudkoliv.

Studium MBA se skládá ze tří vzdělávacích bloků

Studium MBAtrvá jeden rok a je vedeno v českém jazyce s akceptací slovenštiny. Skládá se ze tří vzdělávacích bloků. První blok je společný všem studentům a obsahuje 5 studijních modulů, například management, finanční řízení či marketing a public relations. Ve druhém bloku už si student vybere specializace. Těch je 14, například management zdravotnictví, projektový management, management obchodu, pojišťovnictví, gastronomie a hotelnictví či management veřejné správy. Třetí blok je volitelný. Získat titul MBA je možné až po absolvování všech vzdělávacích bloků a obhajobě závěrečné práce.

 

Témata: titul MBA, MBA, studium MBA, studovat MBA, titul | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300