Japonská půjčka: Získejte peníze za solidních podmínek

Potřebujete si rychle půjčit peníze a příliš se vám nezamlouvají nejrůznější nebankovní půjčky před výplatou? Není se čemu divit, mnozí poskytovatelé nabízejí finanční hotovost za neprůhledných podmínek.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 8.2.2016 | Finance, ekonomika
Japonská půjčka

Praha (Pressweb) - Chcete-li vsadit na solidní úvěr, využijte novinku na trhu, kterou představuje Japonská půjčka. Právě tento produkt si v následujících řádcích podrobně představíme. Zaměříme se na princip Japonské půjčky, realizaci žádosti o ni a na další důležité charakteristiky.

Jednoduchý a srozumitelný princip fungování

Hned na počátku je zapotřebí zmínit poskytovatele Japonské půjčky, kterým je známá společnost Home Credit mající na trhu s finančními produkty výsadní postavení. Princip samotné půjčky je velmi jednoduchý a zakládá si na naprosté transparentnosti. Využíváte-li jako klient úvěrové možnosti poprvé, můžete dosáhnout na sumu pohybující se od 1 000 do 4 999 korun, přičemž splatnost je stanovena na 30 dnů. Každých půjčených 1 000 korun vás tedy bude stát 33 korun, což je v porovnání s ostatními nebankovními půjčkami vcelku luxusní.

Určitě není od věci uvést alespoň dva příklady čerpání úvěru. Půjčíte-li 1000 korun na 30 dní, splatíte 1033 korun. Jestliže sáhnete po výši maximální, tedy 4 999 korun, splatíte za stejnou dobu sumu 5164 korun. Stálí klienti mohou získat až na 50 000 korun se splatností 12 měsíců.

Rychlé a pohodlné vyřízení žádosti

Žádost o Japonskou půjčku probíhá online na stejnojmenném webu. Posouzení bonity konkrétního žadatele funguje zcela automaticky a není k němu zapotřebí služeb operátorů. Systém je řešen natolik důmyslným způsobem, že sám dokáže efektivně vyhodnotit, do jaké míry je potenciální dlužník schopen dostát svým závazkům. Zjistí si mimo jiné také, nemá-li žadatel záznam v registru dlužníků Solus. Doba schválení je doslova expresní, jelikož je vše vyřízeno během pouhých 60 vteřin. Schvalovací proces je možné shrnout do třech základních bodů, které nabízíme přehledně v odrážkách.

  • uvedení základních údajů (emailová adresa žadatele, telefonní číslo a souhlas se zpracováním vlastních osobních údajů)
  • podrobnější informace o žadateli (jméno a příjmení, adresa trvalého bydliště, rodné číslo, místo narození, číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti, výběr různých nabízených volitelných služeb třeba typu expresního připsání hotovosti, státní příslušnost a také prokazatelný zdroj příjmů)
  • obdržení výsledku posouzení žádosti (stoprocentně schválená, částečně schválená, zamítnutí žádosti)

Expresní odeslání peněz za příplatek

Potřebujete hotovost co možná nejdříve? V tom případě si připlatíte! Je-li žádost o úvěr schválená, najdete na webu poskytovatele návrh smlouvy, což vám bude oznámeno i prostřednictvím emailu a potvrzovacího SMS kódu. Jestliže budete chtít získat peníze co nejrychleji, odešlete SMS s potvrzovacím kódem a následně bude ověřena vaše identita tím, že odešlete ze svého bankovního konta 1 korunu na účet společnosti Home Credit. Peníze po absolvovaném online uzavření smlouvy vám mohou dojít následující den, anebo do pouhých 10 minut. Za toto uspíšení platby ovšem zaplatíte 199 korun. Podmínkou je ještě fakt, že musíte mít jako klient účet u banky, se kterou má poskytovatel Home Credit uzavřenou smlouvu o rychlém odeslání finančních prostředků.

Podvodníci nemají šanci

Budete-li chtít Home Credit nějakým způsobem přechytračit, nepodaří se vám to. Například půjčení na odcizený občanský průkaz nepřipadá v úvahu. Důmyslný systém využívaný na ověřování platební schopnosti žadatele je schopen odhadnout rizika a pracuje i s údaji pocházejícími z veřejných dat, mezi které mimo jiné patří i data o kradených občanských průkazech. Když dojde k odeslání koruny z bankovního účtu, porovnají se i ostatní důležitá fakta.

Termín splatnosti a případné sankce

Splatnost je stanovena standardně na 30 dní. Jestliže ale termín splatnosti připadne na státní svátek či na víkend, může klient splatit peníze až v následující pracovní den. V případě víkendu tedy v pondělí.

Sankce pro neplatiče jsou vcelku přiměřené. Je nutné ovšem počítat s tím, že se takovéto jednání prodraží. Společnost Home Credit vás jen tak do dluhové pasti nepošle. Pokud zaplatíte 20 % z celkové vypůjčené sumy, bude vám splatnost prodloužena o 30 dní. Takto si můžete své dluhy odložit celkem pětkrát, respektive o 150 dnů. Jen musíte počítat s poplatkem ve výši 49 korun za každých vypůjčených 1000 korun. Pokud se stane, že klient po všech odkladech své závazky nevyrovná, může dostat od společnosti Home Credit ještě celkem 3 náhradní termíny s daty uhrazení dlužné sumy. Když ke splacení nedojde, je pokutován částkou 79 korun opět za každých vypůjčených 1000 korun. Není-li vše splaceno i po třech urgencích, bude se celý případ řešit soudní cestou.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.