Potřebujete opravit palety nebo vyrobit nové? Máme tip!

Potřebujete opravit palety nebo vyrobit nové?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.2.2016 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Potřebujete nové palety, ale nevíte, kde si je nechat vyrobit? Nebo potřebujete opravit ty staré tak, aby vše bylo kvalitní a zároveň za přijatelnou cenu? Bez palet se Váš obchod zkrátka neobejde? Máme pro Vás tip! Vyzkoušejte společnost Europal Tůmovka, která zajišťuje veškeré služby spojené s výrobou a servisem přepravních palet. Obrátit se na ně můžete nejenom s výrobou palet, ale také s prodejem, výkupem či opravami palet.

Opravy, výroba i výkup!

„Výroba palet je nám blízká. Vyrábíme normované palety všeho druhu z kvalitního přířezu. Vyrobené palety prodáváme za přívětivou cenu a nabízíme i jejich dopravu, tedy kompletní paletový fullservis. Máte-li navíc přebytečné palety, které už nevyužijete, bude se Vám hodit náš hromadný výkup palet, který nabízíme. Zcela zničené palety navíc umíme ekologicky zlikvidovat,“ představuje ve zkratce svou firmu Václav Kaleja.

Opravy jakýchkoli vratných palet

Společnost Europal Tůmovka nabízí opravy jakýchkoli vratných palet v krátkém termínu. Poškozené palety tato společnost vyměňuje za opravené a Vy platíte pouze cenu servisu, což se opravdu vyplatí. Cena se pohybuje dle poškozených prvků na paletě. Výměny jsou samozřejmě prováděné pouze po dohodě se zákazníkem, a pokud chcete zpět ty své, akorát opravené, není problém. Poškozené či rozbité palety si zaměstnanci z této společnosti odvezou a ve velice krátkém termínu provedou opravu a přivezou Vám je zpět. Žádný problém! Kromě výměny rozbitých palet za nové můžete využít také výměny světlých palet za tmavé.

Jakkoli upravené či vyměněné palety samozřejmě mají platné technické parametry jako nové palety a na jejich kvalitu se můžete spolehnout. Věřte, že společnost Europal Tůmovka ví, jak na to a oprava ani výroba palet pro ně nejsou neznámou. Věděli jste, že kromě výroby palet společnost nabízí nové také výrobu kvalitního nábytku z palet? 

Témata: výroba palet, výkup palet, oprava palet, palety, přepravní palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300