Titul MBA otevírá dveře k lepším pracovním příležitostem

Titul MBA
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.12.2015 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Přemýšleli jste, že byste šli znovu studovat? Chtěli byste mít dodatečné vzdělání v oblasti, která Vás zajímá? Rádi byste se chopili nových pracovních příležitostí a rozvíjeli své manažerské dovednosti? Vysokoškolským vzděláním nic končit nemusí. I zkušení manažeři na sobě neustále pracují a inspirují se moderními trendy řízení.  Řešením může být studium MBA. Díky němu si prohloubíte své dosavadní znalosti a naučíte se je efektivně využívat v praxi. Nové pracovní příležitosti po získání titulu MBA na sebe jistě nenechají dlouho čekat.

Studium MBA je profesní vzdělávací program, který je zaměřen především na praktické znalosti a dovednosti v oblasti managementu. Jde zejména o propojení teoretických znalostí do praxe, na což se na mnohých vysokých školách dost často zapomíná. Velice častou jsou využívány také případové studie nebo reálné případy přímo z praxe. Díky tomu je studium přínosnější i „účinnější“, uvidíte.

Pokud si myslíte, že titul MBA neuplatníte, jste na omylu. Dle české legislativy se jedná o prestižní profesní titul, který se uvádí za jménem a může Vám například pomoci i k lepšímu finančnímu ohodnocení. A kdo všechno může studovat? Každý, kdo má dokončené vysokoškolské vzdělání alespoň na bakalářském stupni, absolvent programu BBA, popřípadě uchazeč bez vysokoškolského vzdělání, ovšem s manažerskou praxí. Studium MBA je tak určeno zejména zástupcům středního a vrcholového managementu, zaměstnancům státní správy, podnikatelům či zaměstnancům neziskového sektoru.

A jaké výhody titul MBA přináší? Na European School of Business & Management se můžete sestavit vlastní studijní program, studovat odkudkoli a kdykoli, online a tou nejmodernější formou. Výuka probíhá v českém jazyce a studijní materiály jsou zdarma. Navíc se můžete spolehnout na nadstandardní individuální konzultace s lektory. Neváhejte a nenechte si utéct další příležitosti, rozšiřte si své praktické znalosti i dovednosti! Doba studia je jeden rok a věřte, že studium MBA Vás opravdu obohatí!

Témata: MBA, titul MBA, studium MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300