Ubytování v soukromí nejen pro aktivní jedince

Město Brno stojí za pozornost, ať už sem jedete za zábavou, sportovním vyžitím, pamětihodnostmi nebo cestujete pracovně.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 7.12.2015 | Cestování, gastronomie
Exteriér hm-pension.cz

Brno (Pressweb) - Pokud hledáte levné ubytování v soukromí, nemělo by vaší pozornosti uniknout ubytování Brno - H+M Penzion, který se nachází v klidné brněnské městské části, před kostelem sv. Marka, pouhých 500 m pěšky od nákupního a zábavního centra Olympia Brno. H+M penzion vám poskytne klidné místo pro ubytování Brno a relaxaci po náročném veletržním dni, obtížném jednání, nebo při jakékoliv významné příležitosti, která vás přivedla do moravské metropole.

Ubytování Brno

Hledáte levnější a útulnější alternativu hotelového ubytování? Vyhledejte H+M penzion, kde se budete cítit jako doma! H+M penzion = ubytování v soukromí Brno. Disponuje vlastním hotelovým parkovištěm, celoareálovým WiFi připojením a možností přístupu na internet prostřednictvím PC pointu. Penzion lze využít na školící a prezentační akce, na rodinné oslavy, svatby, srazy a podobně. V penzionu najdete 9 prostorných a komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů s celkovou kapacitou 16 lůžek, které jsou vybaveny předsíňkou, vlastním WC, sprchou i LED televizí se satelitem i miniledničkou. Studená či teplá snídaně v ceně pobytu jistě neurazí. Třešničkou na dortu je půjčovna kol v penzionu pro zdatné sportovce. Vyjeďte od penzionu po cyklostezce k soutoku řek Svratky a Svitavy, na Brněnskou přehradu nebo až do romantické Vídně.

Levné ubytování Brno

Někdo jezdí k moři a někdo po krásách České republiky. Právě takovým místem je i Brno a jeho okolí. Tato oblast je přímo jako stvořená pro výlety. V okolí Brna je mnoho zajímavých památek a míst, které stojí za to vidět. Jeden den je však málo. Proto je lepší najít si nějaké ubytování Brno a zůstat zde pár dní. Nádherným klidným místem pro ubytování je právě levné ubytování Brno – H+M penzion. Tento penzion se nachází 10 minut jízdy autem od centra města Brna a brněnského výstaviště a je výjimečný svou rodinnou atmosférou.

Kam za zábavou

Ubytování v soukromí Brno s drahou polovičkou. V okolí penzionu je několik kulturních památek. Po zhlédnutí historie zasloužený relax v Centru Babylon. Ještě projít pár obchodů v 500 m vzdálené Olympii od ubytování Brno a udělat si radost. Jste nadšení sportovci? Venkovní Olympia-park s in-line oválem a nově největší betonovou lezeckou stěnou ve střední Evropě vás nabije energií i příjemně unaví. Večer můžete strávit v Olympijském multikině s klimatizovaným sálem. A od čeho jste si rezervovali ubytování v soukromí Brno, abyste neodpočívali? Po teplé snídani můžete celý den proležet v posteli a koukat na televizi a večer pro změnu vyrazit na večeři jak jinak než do příjemné Olympie.

České ubytování Brno

Brno, druhé největší město České republiky. Krásné památky, relax, sport i zábava. Milí lidé, dobré jídlo. Klid a odpočinek. Levné ubytování Brno. Ubytování v soukromí Brno. To vše vám nabídne ubytování Brno – H+M penzion s domácí atmosférou a kompletní nabídkou ubytovacích služeb v klidné lokalitě brněnských Přízřenic s krásným okolím, ochráněni od hluku velkoměsta.

Region: Jihomoravský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.