Prodej dřevěných palet. Sledujte ceny

Prodej dřevěných palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.1.2022 | Služby

Praha (Pressweb) - Už jste si všimli, jak stavební materiály zdražují?  A nejen ty, zdražení se bohužel dotýká mnoha výrobků a určitě se vyplatí sledovat ceny a nakupovat tehdy, když dojde k jejich poklesu. Ano, nynější ceny jsou jako na houpačce a výhodně nakoupí jen ten, kdo situaci bedlivě sleduje. Jsou ale komodity, jejich cena se zatím příliš nezměnila a je právě čas je nakoupit. Prodej dřevěných palet je jednou z nich. U nich navíc stále platí slevy při nákupu většího množství. Vyberte firmu, která vám dá tu nejvýhodnější nabídku. Například firma Europal Tůmovka z Kojetic u Prahy zásobuje zájemce z celých středních Čech a Prahy.

Prodej dřevěných palet nových i použitých

Prodej dřevěných palet se týká nejen standardních, europalet, ale i atypických transportních podložek. Standardní paleta má podle české normy více variant. Nevratná i vratná dřevěná paleta Standard se vyrábí zhruba v desítce rozměrů, ale nejčastější je rozměr 1200 x 800 milimetrů. Je čtyřcestná, což znamená, že vysokozdvižný vozík ji může nabírat ze všech stran. Nosnost se liší podle rozměrů, ale paleta 1200 x 800 mm má nosnost 1500 kilogramů. Prodej dřevěných palet zahrnuje i použité palety, které však nesmí mít zejména tyto vady: chybějící či naštíplé přířezy a špalky, hnilobné či plesnivé dřevo.

Kvalita palet Standard je stejná jako u europalet

Paleta Standard je stejně kvalitní jako europalety, protože jejich výroba podléhá čs. normě, jež je prakticky totožná s normou pro výrobu palet EUR či EPAL. Norma stanovuje podmínky pro kvalitu dřeva, například přířezy, svlaky a špalíky musí být z jednoho kusu dřeva, dále pro jeho opracování. Norma určuje i počet a druh hřebíků jako spojovacího materiálu, velikost otvorů pro nabírání vidlemi vysokozdvižných vozíků. Na každé transportní podložce Standard musí být tyto údaje: typ palety, výrobce a počet povolených vrstev ke stohování. Prodej dřevěných palet ve firmě Europal Tůmovka – to je nabídka nových, použitých i atypických palet. 

 

Témata: standardní palety, prodej dřevěných palet, palaty, paleta | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300