ABPM SEIVA TonoTrack pro přesné změření krevního tlaku

ABPM SEIVA TonoTrack
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.1.2022 | Služby

Praha (Pressweb) - Provozování moderního zdravotnického zařízení se neobejde bez nezbytné technické výbavy. Jsou to nejrůznější přístroje a technologie, s nimiž je možné daleko lépe, rychleji a přesněji určit požadované životní funkce. Například krevní tlak.

K monitorování krevního tlaku slouží zařízení ABPM SEIVA TonoTrack. Kvalitní produkt, který je zaměřen především na jednoduchost obsluhy a přesné výsledky měření. Důkazem toho je prestižní hodnocení přesnosti A/A BHS, ESH a ANSI/AAMI. Potřeba ambulantního monitoru krevního tlaku je mnohdy značná a v tomto případě získáte vše, co potřebujete.

Možnosti ABPM SEIVA TonoTrack

Produkt validovaný podle všech tří mezinárodně uznávaných standardů získal známku nejvyšší kvality. ABPM SEIVA TonoTrack je českým výrobkem, který se pyšní hned několika zásadními funkcemi. Je to kupříkladu vysoká odolnost proti artefaktům, špičková oscilometrická metoda měření a v neposlední řadě možnost záznamu prováděného 24/48 hodin a více.

Jestliže potřebujete u svých pacientů monitorovat krevní tlak krátkodobě či dlouhodobě, bude ABPM SEIVA TonoTrack ideální volbou. Vedle odolnosti proti artefaktům se lze spolehnout také na fyzickou odolnost, která je v rámci nemocničních zařízení důležitá. Kompaktní design, nízká hmotnost a snadná obsluha. To jsou předpoklady pohodlné, rychlé a přesné práce s monitorem krevního tlaku ABPM.

Dejte přednost osvědčené kvalitě

Monitor krevního tlaku ABPM SEIVA TonoTrack dokáže komunikovat s řadou ambulantních programů. Zároveň předkládá jednostránkovou závěrečnou zprávu o měření. Mimochodem, hodnotící software je nedílnou součástí přístroje. Pokud do svého nemocničního zařízení vyžadujete přístroj tohoto typu, obraťte se na profesionály v oboru. Společnost Seiva je garantem vysoké kvality a spolehlivosti.

Témata: ABPM, ABPM Seiva TonoTrack, EKG, monitorování EKG | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300