Unibet: Zimní přestupové okno bude klidné, Rosa i Čechíno zůstanou

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 8.1.2015 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) – 8. 1. 2015: Bez zásadních personálních změn by měly zůstat kádry špičkových fotbalových týmů během zimního přestupového okna. Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, jejichž kurzy na nejintenzivněji diskutované přestupy naznačují, že mnohamilionové změny dresů lze očekávat až v létě. Podle Unibetu by na svých londýnských štacích měli zůstat i dvě největší hvězdy českého fotbalu, Petr Čech a Tomáš Rosický.

Kurz na setrvání Petra Čecha na místě dvojky Chelsea stojí 1,05 (nejžhavější možností, kam by Čech mohl přestoupit, je Real Madrid v kurzu 11,0). O kousek vyšší je pravděpodobnost přesunu Tomáše Rosického, ale i ten zřejmě podle kursu 1,07 zůstane pod velením Arsene Wengera v Arsenalu, když kurz na přestup k největšímu zájemci z Olympiakosu činí 8,0 (naděje Sparty jsou pak vyjádřeny vysokým kurzem 41,0).

„Prodejem Marka Schwarzera dal José Mourinho jasně najevo, že Petra Čecha potřebuje a pokud nepříjde multimilionová nabídka vyprovokovaná zraněním gólmana v některém velkoklubu, stěhování ještě nebude. Tomáš Rosický si zase v posledních zápasech nějaké minuty připsal a podle nás bude chtít minimálně tuto sezónu dohrát u Kanonýrů,“ tvrdí marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „I jinak kurzy naznačují, že tentokrát se toho na přestupovém poli až tolik neuděje,“ dodává Klemš.

Za pravdu mu dávají i další kurzy na nejzmiňovanější jména na přestupové burze. Na možnost, že by se od února objevoval Gareth Bale v dresu manchesterských United je vypsán kurz 34,00, ještě nižší šance dávají bookmakeři Unibetu naplnění spekulací o tom, že by dres Barcelony mohl svléct jeden z nejlepších fotbalistů současnosti Lionel Messi. Na jeho setrvání se totiž sází v kurzu 1,05. Největší hvězdou, která tak zřejmě změní příslušnost, by se mohl stát exsparťan Bony Wilfried, pravděpodobnost jeho odchodu do Manchesteru City vzrostla natolik, že kurz po propadu pod hladinu 1,15 byl v Unibetu stažen z nabídky.

::

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024