Prodej palet běží i v zimě - pozor na úpravu provozní doby

Prodej palet běží i v zimě
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.11.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Potřebujete pro své zboží standardní palety, které splňují mezinárodní certifikát, a zároveň chcete, aby vám je dodávala spolehlivá firma? Europal Tůmovka palety vyrábí, opravuje i vykupuje. Prodej palet si snadno vyřídíte, a pokud odeberete více než 50 kusů, firma vám je doveze přímo na místo. Pokud potřebujete menší množství palet, vyzvednete si je na nejbližší provozovně. Dovoz palet na předem určené místo je nová služby, kterou určitě oceníte. Ušetříte čas a budete moci lépe organizovat distribuci svých výrobků. Je zbytečné mít samostatný sklad pro palety, když si je můžete nechat dovézt právě při expedici zboží.

Prodej palet – do 50 km neplatíte za odvoz

Pokud máte zájem o prodej palet v zimě, ověřte si čas, kdy bude mít provozovna otevřeno. Úprava provozní doby se týká právě zimního období. Prodej palet běží od pondělí do pátku, ale jen v době od 7 do 15.30 hodin. Výhodný pro vás bude dovoz palet na určené místo. Nemusíte se o nic starat, jen si řeknete, kam je potřeba palety dopravit. Podobná služba funguje i při výkupu palet. Proč byste se starali, zda budete mít vhodnou dopravu pro odvoz starších palet? Firma Europal Tůmovka si s tím proradí. Do 50 kilometrů je odvoz starších palet zdarma v množství nad 300 kusů. 

Prodej i výkup palet se týká typu Standard

Europal Tůmovka prodává i vykupuje pouze palety, které mají standardizované rozměry. V případě atypických palet je nutná domluva. Prodej palet se týká typu Standard. Jde o europaletu čtyřcestnou, tedy takovou, kterou vysokozdvižný vozík může nabírat ze všech stran. Je z kvalitního a zdravého dřeva bez plísní či dřevokazných hub o rozměrech 1200 x 800 x 144 mm. Skládá se z přířezů, svlaků a špalíků. Dřevo nesmí být prasklé či jinak poškozené. Špalíky mohou být i z dřevotřísky. Výkup starších palet zahrnuje palety světlé i tmavé.

 

Témata: prodej palet, paleta, palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300