Automatické brány jsou komfortní systém otevírání vrat

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 8.11.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Zapomeňte na běhání k bráně od auta a na manuální zavírání vrat. Dneska letí automatické brány. Představují moderní systém zavírání vrat, který ovládáte na dálku. Oceníte to zejména v období plískanic a za deště, kdy nebudete muset vystoupit z vozu, ať už odjíždíte z domu nebo se domů vracíte. Dálkovým ovladačem si také otevřete garážová vrata. Automatický systém se také používá při vjezdu do průmyslových a administrativních areálů, kdy vlastní zaměstnanci používají kód a návštěvě se umožní vjezd až po prověření. Usnadňuje to ostrahu areálu a zvyšuje bezpečnost osazenstva firmy.

Automatické brány – posuvné nebo skládací

Automatické brány mohou být různé. Pokud máte dostatečný prostor u vjezdu alespoň na jedné straně, můžete si nechat nainstalovat samonosnou nebo posuvnou bránu. Jejich princip spočívá v tom, že automaticky řídí vysunutí brány na jednu stranu a to buď po samonosné konstrukci, nebo po vodicím kolečku. Automatické brány mohou být v podobě skládacích nebo teleskopických vrat, kdy se vhledem k omezenému prostoru skládají křídla na sebe. Teleskopická brána se zasouvá za jedno křídlo, skládací vrata se na sebe skládají jako harmonika.

Moderní pohony bran samy rozeznají překážku

Automatické brány jsou řízeny elektronickou řídicí jednotkou, která ovládá elektrický pohon vrat. Řídicí jednotka přijímá signál od řidiče prostřednictvím dálkového ovladače nebo mobilního telefonu. Správný signál pak startuje pohon brány. Dnešní systémy jsou velmi tiché a neruší okolní objekty. Moderní pohony bran mají více funkcí, například částečné otevření, automatické nebo poloautomatické zavření či nastavení rychlosti posunování. Citlivé senzory na bráně rozeznají překážku, a buď se zastaví, nebo se vrací do původní polohy. Zvyšuje to bezpečnost dětí, které při hře často zapomenou na své okolí.

 

Témata: automatické brány, brány, skládací brány | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300