Leštěnky na auto a vosky udrží lak Vašeho vozu jako nový!

Zadavatel: BEOM.cz | 8.11.2017 | Auto-moto, logistika
CisticiProstredky-EkoGrado.cz
Autor fotografie:
CisticiProstredky-EkoGrado.cz

Trápí Vás, že lak Vaší karoserie na automobilu stále trpí? Při běžném provozu se tomu nelze ubránit. Přirozené stárnutí vozu a ještě navíc drobné kamínky, prach nebo štěrk z provozu, který se usazuje na laku automobilu a mnohdy jej téměř neviditelně poškozuje. Ať už je poškození povrchové, či jste našli hloubkové poškození v podobě rýh, všem dnům není konec a vše se dá řešit pomocí profesionálních přípravků! Například leštěnky na auto z nabídky českého internetového obchodu CisticiProstredky-Ekogrado.cz slibují vysokou kvalitu za příznivé ceny.

Leštěnky na auto od profesionálních značek

Brusné a leštící pasty máme na výběr od německého výrobce Koch Chcemie nebo švýcarského výrobce Amstutz. Oba výrobci se řádí k vyhledávaným a velmi kvalitním ve světě automobilového průmyslu. S důmyslnou péčí a kvalitními přípravkami dosáhnete efektu jako v profesionálním automobilovém salónu. Jen za zlomek ceny, což je velmi příjemné!

Leštěnky na auto z naší nabídky přispívají k vyšší ochraně Vašeho laku. Dle potřeby můžete vybrat přípravky pro leštění menších škrábanců, ale některé si poradí i s trvalým poškozením v podobě hologramů nebo hlubokých rýh a škrábanců, které dokáží odstranit. Veškeré přípravky kromě akutní péče také lak ošetřují a chrání před dalším poškozením.

Leštící kotouče podpoří výsledný efekt

Leštící kotouče, které máme taktéž v sortimentu, usnadňují práci s leštícími přípravky a účinně samotný proces i podpoří. Vybírat můžete z různých velikostních průměrů i materiálů nebo jemnosti, či naopak hrubosti. Vše máme skladem. Některé leštící kotouče jsou vhodné pro povrchovou péči, jiné společně s brusnými pastami dosáhnou dokonalého efektu, kdy je pro provedení zaručen vysoký a trvanlivý lesk laku Vašeho automobilu. Vybírejte ze široké nabídky prověřených a kvalitních značek.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

BEOM.cz

Kontaktní osoba: Beom.cz
tereza@beom.cz
Obrázek uživatele BEOM.cz
V oblasti online marketingu se pohybujeme již více jak 7 let, spolupracujeme s největšími českými vyhledávači Seznam a Google. Věříme, že díky našim znalostem a zkušenostem můžeme nabídnout pomoc Vaší firmě s růstem. Ke klientům přistupujeme individuálně. Zajímají nás Vaše záměry a cíle, abychom... vice ›
BEOM.cz
Česká republika
info@beom.cz