Společnost O1 Communications si vybrala BroadSoft pro své sjednocené podnikové cloudové komunikační řešení

Zadavatel: Marketwired, LP. | 7.9.2015 | Telekomunikace, IT

BroadCloud bude základem pro systém O1 Phone VoiceStream, poskytování hostovaných PBX služeb a služeb UC pro podnikové zákazníky

GAITHERSBURG, MD a EL DORADO HILLS, CA--(Vydáno - 2. září 2015) - Společnost BroadSoft, Inc. (NASDAQ: BSFT) dnes oznámila, že špičková kalifornská telekomunikační společnost O1 Communications zaměřená na VoIP využije systém BroadCloud® od společnosti BroadSoft jako základ pro svůj produkt O1 Phone VoiceStream přinášející hostované služby PBX a služby sjednocené komunikace (UC).

Společnost O1 Communications před prodejem své maloobchodní divize v roce 2010 využívala platformu BroadWorks® k poskytování hostovaných služeb PBX a služeb SIP Trunk malým a středním podnikům. Když se společnost O1 připravovala na svůj návrat na podnikový trh v roce 2015, hledala cloudové řešení nad rámec hlasových služeb, které by splnilo poptávku napříč tržními segmenty po inovativním jednotném řešení komunikačních služeb a obchodních hovorů. BroadCloud přináší robustní řešení v oblasti UC v rámci jediného balíčku. To vše s intuitivním samoobslužným webovým portálem, který poskytuje zákazníkům O1 vynikající uživatelský komfort a usnadňuje řízení a poskytování produktu VoiceStream.

„Poskytovatelé služeb, kteří myslí na budoucnost, mezi něž O1 Communications patří, se čím dál častěji snaží rychle vyvíjet taková řešení na míru v oblasti hlasových a UC služeb, která splní různorodé komunikační požadavky podnikových zákazníků,“ uvedl Josh Holmberg, viceprezident prodeje společnosti BroadSoft. „Díky cloudovému systému VoiceStream od společnosti BroadSoft má O1 Communications silnou tržní pozici díky své nabídce dostupného, snadno použitelného a komplexního řešení.“

VoiceStream je výkonný systém v oblasti řízení cloudových PBX služeb a integrovaného řešení pro sjednocenou komunikaci, který se zároveň velmi snadno používá. Toto řešení obsahuje BroadSoft UC-One® -- komplexní komunikační systém, který zvyšuje produktivitu neustále mobilnějších pracovních sil díky zpřístupnění hlasových a obrazových služeb a řešení pro obchodní adresáře, protokoly hovorů, okamžité zasílání zpráv a dostupnosti v rámci jediné aplikace. O1 navíc dokáže zajistit nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb napříč sítí díky nástrojům BroadSoft pro správu kvality (QoS) založených na cloudu.

„Jsme rádi, že jsme rozšířili svou dlouhodobou spolupráci se společností BroadSoft a budeme s nimi nadále spolupracovat na poskytování komplexních unifikovaných komunikačních služeb BroadCloud,“ dodal Max Seely, výkonný viceprezident společnosti O1 Communications. „Nyní máme v rukách ucelené řešení na klíč, které nám umožní na trh uvést řešení VoiceStream a podpoří současný rychlý přechod společností na cloudová komunikační řešení, mobilní pracovní sílu a řešení UC na míru.“

Prognózy:
Tato tisková zpráva obsahuje prognostické výroky v rámci významu zákona Private Securities Litigation Reform Act z roku 1995. Tyto prognostické výroky lze poznat dle využití termínů a frází typu „bude“, „rozšíří“ a „může“ a dalších podobných výrazů a frází. Mohou také mimo jiné obsahovat výroky týkající se přínosům pro zákazníky společnosti O1 Communications díky využití služeb řízených systémem BroadCloud v rámci nabídky O1 pro koncové uživatele. Výsledek událostí popsaných v těchto prognostických výrocích závisí na známých i neznámých rizicích, nejistých událostech a dalších faktorech, v jejichž důsledku může dojít k faktické odlišnosti skutečnosti od výsledků předpovídaných v prognostických výrocích. Tyto odlišnosti se mohou mimo jiné týkat finančních a jiných přínosů pro společnost BroadSoft v důsledku použití služeb BroadCloud od společnosti O1 v rámci produktové nabídky a také faktorů popsaných v sekci „Rizikové faktory“ ve formuláři Form 10-K společnosti BroadSoft pro rok, který skončil k 31. prosinci 2014, podaném komisi Securities and Exchange Commission (SEC) dne 25. února 2015 a v rámci dalších podání společnosti BroadSoft ke komisi SEC. Všechny informace v tomto materiálu jsou platné k 2. září 2015. Pokud zákon nevyžaduje jinak, společnost BroadSoft nemá z žádného důvodu povinnost veřejně aktualizovat žádné zde uvedené prognostické výroky z hlediska souladu se skutečnými výsledky nebo změnami svých očekávání.

O společnosti BroadSoft:
Společnost BroadSoft je předním dodavatelem softwaru a služeb, které umožňují poskytovatelům služeb mobilních, pevných a kabelových sítí nabízet sjednocenou komunikaci (UC) prostřednictvím jejich IP sítí. Hlavní komunikační platforma společnosti umožňuje zajištění řady podnikových a spotřebitelských telefonických komunikací, zasílání zpráv a kolaborativních komunikačních služeb, a to včetně pobočkové telefonní ústředny (PBX), videohovorů, textových zpráv a sblížených služeb mobilních a pevných linek.

Další informace naleznete na webu http://www.BroadSoft.com.

Informace o O1 Communications:
O1 Communications, Inc. je poskytovatel komplexních služeb v oblasti inovativních telekomunikačních produktů. O1 poskytuje velkoobchodní řešení VoIP poskytovatelům služeb v oblasti vytváření a ukončování hlasových přenosů. Společnost také poskytuje nastavitelná řešení v oblasti sjednocené komunikace (UC) a kvalitní služby podnikovým zákazníkům, pro které jsou určeny produkty O1 Phone VoiceStream. Další informace vám dáme na čísle 888.444.1111 nebo na adrese www.o1phone.com.

Kontakty pro média:

Brian Lustig
Bluetext PR pro BroadSoft US
+1 301.775.6203
brian@bluetext.com

Max Seely
Výkonný viceprezident, O1 Communications, Inc.
+1 916.235.2012
mseely@o1.com


Vztahy s investory:

John Kiang, CFA
BroadSoft, Inc.
+1 240.720.0625
jkiang@broadsoft.com

Region: Svět

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Marketwired, LP.

13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Kontaktní osoba: Marketwired Client Services
cs@marketwired.com
About MarketwiredMarketwired advances the way the world communicates. Serving more than 11,000 clients worldwide through 20 offices on four continents, Marketwired is a dominant distributor of company news releases and other communications. Marketwired electronically delivers global news and... vice ›
Marketwired
13818 SW 152nd Street, # 374
33177 Miami, Florida
Spojené státy
cs@marketwired.com