Spojovací materiál: Vše pro řemeslné profese a podniky

Společnost ABAUT sídlící v Brně, si klade za cíl pružně reagovat na stále se měnící trh a snaží se, aby se co nejvíce přiblížila svým zákazníkům.
Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 7.9.2015 | Průmysl, energetika

Praha (Pressweb) - Proto služby společnosti ABAUT nekončí pouhým dodáním zboží zákazníkovi, ale zahrnují také kvalitní servis a profesionální poradenské služby. Abaut vlastní internetový obchod, na němž si zákazníci snadno a přehledně vyberou vše, co potřebují. Zboží si pak jednoduše nechají zaslat na místo určení a samozřejmostí je i množnost využít odběrového místa.

Od hmoždinky po nýtovací stroje

V internetovém obchodě Abaut.cz naleznete velký výběr spojovacího materiálů a nářadí, jenž je přehledně uspořádáno ve třech kategoriích. K dispozici je tedy kotevní technika, spojovací materiál i nářadí.

Kotevní technika upevní vše, co je třeba

Na stránkách společnosti naleznete rozsáhlou škálu kotevní techniky, která se liší zejména typem použití. Ať už se chystáte pracovat s jakýmkoliv materiálem, kotevní technika vám bude při práci profesionálním pomocníkem. Díky ní bude vaše práce rychlá, kvalitní a efektivní. S kotevní technikou upevníte zkrátka vše, na co si vzpomenete. Z široké palety kotvících produktů jmenujme například stále oblíbenější chemické kotvy, jenž se vyznačují větším přilnutím k povrchu i tím pádem také lepší nosností, než například kotvy mechanické.

Co si pod pojmem chemická kotva vlastně představit? Jde o ocelové šrouby a svorníky, jenž jsou do betonu či zdiva ukotveny za pomoci lepidla na bázi pryskyřice, čímž dojde k dokonalému splynutí se základovým materiálem. ABAUT nabízí vše potřebné, co ke kotvícímu systému budete potřebovat, to znamená, že zde naleznete vše od chemického šroubu, až po nejrůznější druhy k tomu určených lepidel. Kromě kotevní techniky zde však naleznete i spojovací materiál a nářadí.

Neztrácejte čas hledáním správného materiálu, společnost ABAUT má všechno!

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.