Dovolená ve Francii nebo v Chorvatsku?

Letos dovolená ve Francii nebo v Chorvatsku!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 7.7.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Váháte, zda bude dovolená ve Francii nebo v Chorvatsku? Porovnejte si, co je pro vás výhodné. Chorvatsko je blíže, takže k moři dojedete autem. Francie je dál, ale vlastním autem to zvládnete také. Obě destinace jsou dosažitelné také letadlem. Doprava je určitě pohodlná a neztratíte s ní příliš času. Navíc ve Francii cestou uvidíte cestou památky i malebné vesničky, protože vnitrozemí je také krásné. Když se rozhodujete, zda dovolená ve Francii nebo v Chorvatsku, musíte vědět, co chcete cestou vidět a zažít. Ale ať se rozhodnete jakkoli, jeden rok můžete jet do Chorvatska, druhý zase do Francie. A je po rozhodování.

Dovolená ve Francii – to je především Azurové pobřeží

Dovolená ve Francii má jednoznačné lákadlo – Azurové pobřeží. Snoubí se v něm elegance přímořských letovisek, které vyhledávají celebrity z celého světa, a nádherného zemitého venkova kraje Provence s políčky levandule a slunečnic. Jestliže milujete obrazy z Provence, pak uvidíte, že nelžou. Barvy jsou ve skutečnosti také tak ostré, jako by se chtěly vpálit do vaší paměti. Dovolená ve Francii nemusí být jen moře a příroda. Můžete obdivovat četné památky a kulturní akce. Nenechte si například ujít divadelní festival v Avignonu, kde vás budou pouliční umělci bavit celý týden. A prohlédnout si můžete rovnou i papežský palác.    

Dovolená v Chorvatsku – uchvátí vás především moře

Když jste se rozhodovali, zda dovolená ve Francii nebo v Chorvatsku, a rozhodli jste se pro Chorvatsko, určitě jste neprohloupili. Dovolená v Chorvatsku je levnější a moře je tam opravdu skvostné. Jadran má neopakovatelné kouzlo, budou se vám líbit večerní promenády podél moře, navíc stánky se suvenýry a různými dobrotami jsou na každém roku. A pro Čechy, kteří příliš neovládají cizí jazyky, je Chorvatsko jazykově velmi blízké. Domluvíte se tam česky. Jak by ne, když čeští turisté na Jadran jezdí už od první republiky. Dovolená v Chorvatsku – to je jistota.

 

Témata: dovolená v Chorvatsku, Léto v Chorvatsku, last minute Chorvatsko, Last Minute Itálie, francie | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300